Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Araç İçi Kameralar Hakkında

Önerilen Mesajlar

merhaba arkadaşlar; araç için kamera siparişi verdim,25 günde elime ulaştı. bugün taktım ve kaba durmadı, görüş açımı kısıtlamadı. 16gb sd kart alıp taktım. kullanım klavuzunda türkçe anlatım yok ama youtube da var,izleyip tanımam gerekli. bu tarz cihazlardan anlayan kardeşim aracılığı ile aldım. başından geçen talihsiz bir araç kavgası yüzünden kamera almak şart oldu deyip hem kendine hemde bana aldık. umarım kameraya gerek olacak bir durum ile karşılaşmam ama tedbir almakta farda var.

https://tr.aliexpress.com/item/100-Original-Novatek-96223-Car-DVR-Camera-FH03-Dash-cam-Full-HD-1080P-Video-Registrator-Recorder/32664783540.html?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 11 ay sonra...
4 dakika önce, Serdar yaman yazdı:

Teoman abiye +31 :)

--0 dakika sonra eklendi--

9 dakika önce, Teoman S. yazdı:

Çoğumuz Viofo A119 modelini kullanıyor. Bi inceleyin derim.

+ 61 de benden o zaman ?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

20 dakika önce, Teoman S. yazdı:

Çoğumuz Viofo A119 modelini kullanıyor. Bi inceleyin derim.

Teoman abi bu cihazın bir şarjlı bide devamlı arabaya bağlı 24 saat kayıt alan modeli var sanırım. ( devamlı kayıt etmesini istemiyorum aracın aküsünü tüketebilir)

Gece çekimi iyimi ?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Normal kutuda çıkanlar çakmaklığa bağlanan parça ve oda araç durduktan sonra 15 dakika. kendiis elektiriği kesiyor. İstersen ODB ye bağlanan parçayla sürekli kayıt yapabilirsin. İncelemeler nette mevcut. Kaliteli üründür.

--1 dakika sonra eklendi--

Bu linkte detay mevcut.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Teoman abi bu cihazın bir şarjlı bide devamlı arabaya bağlı 24 saat kayıt alan modeli var sanırım. ( devamlı kayıt etmesini istemiyorum aracın aküsünü tüketebilir) Gece çekimi iyimi ?   

Ben elektiriği aracın usbsine bağladım istersen çakmaklık gelyo ordanda alabilirsin iki aracımdada var bu cihaz Benim aracın gece videosu bu

https://youtu.be/avK_r8CkUj8

IMG_5441.thumb.JPG.92bac21387a001b32df0d53c47a5ee7d.JPG

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

12 dakika önce, Serdar yaman yazdı:

Ben elektiriği aracın usbsine bağladım istersen çakmaklık gelyo ordanda alabilirsin iki aracımdada var bu cihaz Benim aracın gece videosu bu

https://youtu.be/avK_r8CkUj8

IMG_5441.thumb.JPG.92bac21387a001b32df0d53c47a5ee7d.JPG

Kontak açıp kapamadamı aktif-pasif oluyor yoksa cihazın üstündeki açma kapama tuşumu kullanılıyor?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Kontak açıp kapamadamı aktif-pasif oluyor yoksa cihazın üstündeki açma kapama tuşumu kullanılıyor?

Bende kapıları açtığım an kilitten devreye giriyor stop edip indikten 2-3 dk sonra araç elektiriği kesince kapanyo bişeye basmıyoruz
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...

İncelediğim kadarıyla v2 A119 un GPS kısmı yapışkan ile cama yapışan kısım oluyor istediğimiz zaman Gps camda kalacak şekilde kamerayı söküp yanımıza alabiliriz değil mi ? 

Zapals sitesi yabancı sanırım Çin de mi bunlar da ?

Konuyu da hortlattık ama 2018 güncellemesi lazımdı :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.