Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Araç İçi Kameralar Hakkında

Önerilen Mesajlar

• 2 hafta sonra...

Arkadaşlar araç içi kamera almayı düşünüyorum bu cihaz nasıldır aceba kullanan bilen var mı veya başka iyi bir cihaz önerecek olan ? Fiyat aralığı bu ürün civarında

http://www.hepsiburada.com/blacksys-cf100-eagle-2-kamerali-arac-kamerasi-p-OTDLRCF100

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2 saat önce, çağlar çetinkaya said:

Arkadaşlar araç içi kamera almayı düşünüyorum bu cihaz nasıldır aceba kullanan bilen var mı veya başka iyi bir cihaz önerecek olan ? Fiyat aralığı bu ürün civarında

http://www.hepsiburada.com/blacksys-cf100-eagle-2-kamerali-arac-kamerasi-p-OTDLRCF100

Bu fiyatlarda daha iyi cihaz için yurt dışı sitelere bakılabilir ama bu cihaz yeterli ise oradan da fanteziye pek gerek yok bence.

Kağıt üzerindeki özellikleri gayet iyi. Çekim örnekleri de video yükleme sitelerinde vardır artık.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Alin keyfinize bakin :)

http://www.gearbest.com/car-dvr/pp_268947.html

Kompil Cince olmasinin haricinde guzel cihaz.

Bu da guzel bir kamera.

http://www.gearbest.com/car-dvr/pp_110175.html?admitad_uid=175921cda3c3e5f9364ff20bdfb02ea6

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...

1 temmuzda a118c sipariş etmiştim bugün geldi. arabada henüz deneyemedim ama powerbank ile güç verdim ve denedim. sesli kayıt denemesinde sesteki parazitten ortam sesi duyulmuyor. sebebini anlayamadım. görüntü kaydında sorun yok, akşama da arabada denyeceğim bakalım. çakmağı meşgul etmemek ve ortalıkta kablo olmaması adına da haftasonu iyi bir elektrikçiye gidip sigorta panosundan güç bağlatacağım. kontak kapanınca enerjisi kesilen sigortalardan birine tabi.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

1 temmuzda a118c sipariş etmiştim bugün geldi. arabada henüz deneyemedim ama powerbank ile güç verdim ve denedim. sesli kayıt denemesinde sesteki parazitten ortam sesi duyulmuyor. sebebini anlayamadım. görüntü kaydında sorun yok, akşama da arabada denyeceğim bakalım. çakmağı meşgul etmemek ve ortalıkta kablo olmaması adına da haftasonu iyi bir elektrikçiye gidip sigorta panosundan güç bağlatacağım. kontak kapanınca enerjisi kesilen sigortalardan birine tabi.

Hareket sensörü yok mu o kamerada. Direk elektriği ver bence kesilmesin. Zaten hareketi görünce kayıt ediyor.
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

5 dakika önce, Doğan Kurban said:

Hareket sensörü yok mu o kamerada. Direk elektriği ver bence kesilmesin. Zaten hareketi görünce kayıt ediyor.

sensör var da bazı akşamlar yol kenarında kalıyor araba; sabaha kadar hareket algılar kayıt yapar. aküden olmayayım.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 3 hafta sonra...

Arkadaşlar merhaba.

Ben de aracıma araç içi ön ve arka kamera taktırmayı düşünüyorum. Kamera olarak BlackSys CH-100B modeli var bundan alacağım. Bu kameralardan çalıştığım kurumdaki 4 araca da taktırdık çok memnunuz, gücünü sigara yakma yerinden alıyor kablosu rahatlıkla gizlenebiliyor İsteyen arkadaşlar eklediğim kılavuza bakabilir.

Neyse ben bu araç içi kameraların aracın garantisini veya kaskosunu etkileyip etkilemediğini merak ediyorum. Yani araç içi kamera taktırırsam garanti iptal olur mu vs haklardan mahrum kalır mıyım?

218.jpg

220.jpg

219.jpg

229.jpg

Kullanıcı Kullanım Klavuzu_CH100B.pdf

Kubilay İstanbullu tarafından düzenlendi
düzeltme işlemi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...

Yeni konu açmak istemedim. Benim aracım park halinde iken oturdugum apartmanın park yerinde sebepsiz yere sürekli sileceklerini kaldırıyorlar. Amaçlarını anlamıyorum. Araçta telefon numaram da var. Ben takip etmekten yoruldum. Park halinde iken de çalışan iyi bir araç kamerası bütçeyi sarsmayacak nereden bulabiliriz. Var mı önereceğiniz bir marka?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Berat hocam genelde sensör olan tüm kameralar olur ama sorun şu akü bitiyor. Bende A118C vardı direk bağladım sensör var. Park halinde önünde hareket algıladığında devreye giriyor kayıt yapıyor ama. Araç uyku moduna geçmediği için akü bitiyor. Daha 1 aylık aküm bitti. Haberin olsun.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

45 dakika önce, Teoman Saraç yazdı:

Berat hocam genelde sensör olan tüm kameralar olur ama sorun şu akü bitiyor. Bende A118C vardı direk bağladım sensör var. Park halinde önünde hareket algıladığında devreye giriyor kayıt yapıyor ama. Araç uyku moduna geçmediği için akü bitiyor. Daha 1 aylık aküm bitti. Haberin olsun.

İşimi görmez o zaman malesef... :( Bunların adaptörlü olanları işimi görmez mi acaba? 1 hafta işimi görür. Yakalayayım yeter bana ama kesme biçme olayı da yazık olur... Kararsız kaldım...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.