Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Yılın Transferi :-)

H. Cenk

Önerilen Mesajlar

Malumunuz turu artık yazmıyorum. Ancak bugün özel bir gün belki vakti olup izlemek isteyen çıkar. Malumunuz kadınlar için de bisiklet turları var en ünlüleri İtalyadaki Giro Rosa ve Fransadaki La Course . La Coourse eskiden tek günlüktü fransa bisikleti turunun ikonik son gününmde erkeklerden önce çıkarlardı . Bu sene ise 2 etap şeklinde yaptılar ve ilki bugün efsanevi İzoard tırmanışı. Kısa bir etap 67,5 km, 2. etapları ise Marsilyada zamana karşı olacak. 

Kadın bisiklet yarışı merak eden varsa bugün TSİ ile 11:00da eurosportta canlı.. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 5 hafta sonra...
  • 1 ay sonra...

Dün yazmayı unuttuk. Türkiye bisiklet turu dün başladı. Normalde Nisanda yapılan tur bu sene sezon sonuna Ekime alınınca, çoğu yarışçı sezonu kapadığı için , pek rağbet olmadı. Dünkü ilk alanya kemer etabını beklendiği gibi Bora Hansgroheden Sam Bennett kazandı. 

Bugün Kumluca Fethiye etabı var. Yayın 14:15 TRT spor (ben yine de yabancı kaynakları öneririm, bizim anlatıcı çok itici ) . 

Edit: Etap galibiyeti umudumuz Ahmet Örken dün son km lerdeki kazaya karışınca sprinte giremedi. 

H. Cenk tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 1 yıl sonra...
  • 6 ay sonra...
52 dakika önce, Yakup Çağatay yazdı:

Sponsorları değişmiş. Ford’da Mondeo’yu güncellemiş.

C180E791-A30D-41B5-8218-7D072F0D1548.jpeg

132CB112-5177-4964-B4DA-B167B70C718A.jpeg

E9B6D34D-AC74-435F-A243-B637AD4A09F2.jpeg

3E22B94F-9975-4032-984B-A78FED9D632D.jpeg

Evet Ineos diye bir petrokimya firması sponsor oldu. Oysa bunlar geçen senelerde pek çevreci görünüp hava atıyorlardı. Formaya reklam almak yerine okyanusları kurtarmak, balinaları korumak falan diye desen basarlardı. O kadar züppeydiler. Kaderin oyunu ki yeni sponsorları deniz kirliliğinin sorumluları arasında en başta gösteriliyor. Bu konu sorulduğunda da kaçamak cevaplar veriyorlar. Dün İngilterede Yorkshire turu başladı. Yeni sponsoru nedeniyle bayağı protesto edildi takım. Fordun anlaşma bitince sponsor/ortaklıktan çekileceğini tahmin ediyorum 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Comcast'in Sky markasını sponsorluktan çekmesiyle Brailsford'un takımının yeni ana sponsoru olan Ineos'un sahibi Jim Ratcliffe, dopinge bulaşılması durumunda sponsorluğu bırakacaklarını açıkladı.

Jim Ratcliffe: "Kullanılmaması gereken performans artırıcılara kesinlikle karşıyız. Daha iyi zincir veya aerodinamik düzenleme gibi marjinal kazanımlarla bir problemim yok. Bunların hepsi zaten Formula 1 işi. Ancak hileye ve dopinge toleransım yok. Bu benlik bir iş değil."

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

3 saat önce, Onur Sezgin yazdı:

Comcast'in Sky markasını sponsorluktan çekmesiyle Brailsford'un takımının yeni ana sponsoru olan Ineos'un sahibi Jim Ratcliffe, dopinge bulaşılması durumunda sponsorluğu bırakacaklarını açıkladı.

Jim Ratcliffe: "Kullanılmaması gereken performans artırıcılara kesinlikle karşıyız. Daha iyi zincir veya aerodinamik düzenleme gibi marjinal kazanımlarla bir problemim yok. Bunların hepsi zaten Formula 1 işi. Ancak hileye ve dopinge toleransım yok. Bu benlik bir iş değil."

Kusura bakma ama çok safsın ? Bence bu sözleriyle UCI'ı tehdit ediyor. Sporunuza milyonlarca pound yatırdım , herhalde başarı ve yatırdığım paranın karşılığını istiyorum . Eğer doping yaptığımızı yakalarsanız, spordan çıkarım büyük bir sponsordan olursunuz" diyor.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

3 saat önce, H. Cenk yazdı:

Kusura bakma ama çok safsın ? Bence bu sözleriyle UCI'ı tehdit ediyor. Sporunuza milyonlarca pound yatırdım , herhalde başarı ve yatırdığım paranın karşılığını istiyorum . Eğer doping yaptığımızı yakalarsanız, spordan çıkarım büyük bir sponsordan olursunuz" diyor.

Yok abi inanmadım tabi bu söylemlere ? 

giro da izlicez bakalım takımı ? 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...
Bir saat önce, Onur Sezgin yazdı:

@H. Cenk

Sponsorluk gitti ürünler indirimde ? castelli marka alsam mı acaba? Kısa eldiven lazım. Aynı sitede 250 tl ye castelli var... bunda kocaman sky yazıyor işte o biraz rahatsız ediyor...

45753437-DCCB-4CB1-9812-9D8C3DABDD67.jpeg

Zaten güncel takımların formasıyla gezmek benim raconuma ters . Adamlar o kıyafeti giymeye para alıyor ben niye üste para vereyim ki. Ama artık olmayan eski takımların formasını o takıma saygı olarak giyerim, giyiyorum da. 2011-12 Euskadi Euskaltel formam var. Sen zaten SKY seviyorsun, gümrük , gümrüğe sunma+ yol parası üzmeyecekse al gitsin. Hatta kargo sınırında kalıyorsa sana para yollayayım bana da birşeyler al ? Mesela şu: 

Camelbak podium  

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.