Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

2017 Ford Fusion Sport Resmi Olarak Tanıtıldı

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

23 dakika önce, Cenk Demirel yazdı:

Gerçekten çok ilginç.

Bir kaç ay evvel benzer bir konu sohbet ortamında geçtiğinde internetten araçların kataloglarını pdf formatında indirip karşılaştırma yaptığımızda vw araçları için ağırlık değerleri tablosunun alt kısmında * ile dipnot düşülmüştü sürücü dahil değildir diye.

Ya mevzuatı yenilediler ya da internette ki kataloğu güncellediler. Aynı ibareye güncel katalogda gerçekten de gözükmüyor.

Bilgiler için tekrar teşekkürler.

Olabilir arada değişiklikler yapılıyor ki olması gereken de bu zaten, yukarda SEAT için bu sebeple cambaz dedim. Düz yoldan yürümek yerine telden yürüyor yine gittiği yere gidiyor sorun yok ama insanlar yanılabiliyor ne kadar önemli veya önemsiz olsa da.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

21 dakika önce, Yakup Çağatay yazdı:

Olabilir arada değişiklikler yapılıyor ki olması gereken de bu zaten, yukarda SEAT için bu sebeple cambaz dedim. Düz yoldan yürümek yerine telden yürüyor yine gittiği yere gidiyor sorun yok ama insanlar yanılabiliyor ne kadar önemli veya önemsiz olsa da.

Haklısınız. Şu boş ağırlık kısmının altına nelerin dahil olup olmadığını adam akıllı yazsalar, daha sağlıklı bilgi edineceğiz de işte bir öyle yazıyorlar bir böyle. Çünkü bazı tüketiciler, satın alacağı araçların performans ve yakıt tüketimi gibi konularında katalog üzerinde yazan ağırlık değerlerini kıyaslayarak da kendilerine yetip yetmeyeceği konusunda değerlendirmede bulunabiliyorlar.

Doğru bilgiler için tekrar teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sorun Türkiye'de bu konuda benim bildiğim kadarı ile bir standart olmaması.

AB gibi TR'de ithalatçılar/üreticiler aynı standartı kullanmaya zorlanırsa eşdeğer verilere sahip oluruz.

Dikkatli araştırılır ve incelenirse çoğu markanın bir yerlerde hangi standartta belirttiğini bulmak da mümkün. 

Tabii bu arada donanım paketlerinin de temel ağırlığı değiştireceğini unutmamak lazım.

Seat için ben yine de cambazlık tabirini uygun görmüyorum, çünkü hangi standartta verdiği açık ve net bir şekilde yazmış. 

Neyse konuu dışına çıktık. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi, Bekir B. yazdı:

Bu arada bildiğim kadarı ile Yakup dahil :) forumdan tanıdığım hiç bir sürücü kğ olarak 75 kğ yaklaşan yok :)

yok yok bazı arkadaşlar 75 Kg bile yaklaşamıyorlar onları da benim gibi kişiler tamamlıyor.(116 Kg.)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 4 ay sonra...
  • 4 ay sonra...
  • 11 ay sonra...

Ford Mondeo Hibrit benzinli elektrikli araçlar, pratik vagon varyantı da dahil olmak üzere önümüzdeki yıl Avrupa’da lanse edilecek. (2019)

Fazlası: https://anasayfa.focusclubtr.com/ford-2019da-mondeonun-yeni-hibrit-modellerini-uretecek/

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• Yakup Ç. A., başlığı 2017 Ford Fusion Sport Resmi Olarak Tanıtıldı (Dizel Otomatik Makyajlı Mondeo İçerir) olarak değiştirdi
  • 2 hafta sonra...
Bir saat önce, Yakup Çağatay yazdı:

Dizel otomatik postunu kaldırdım, bir yanlış anlaşılma durumu olmuş ? 

başlığı da değiştirmelisin o halde ?

EDİT

gerçi değiştirmene gerek yok sonuçta 2.0 dizel otomatiği olacak ama başlık 1.5 dizel otomatiği çağrıştırıyor. 

H. Cenk tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• Yakup Ç. A., başlığı 2017 Ford Fusion Sport Resmi Olarak Tanıtıldı olarak değiştirdi

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.