Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

2017 Ford Fusion Sport Resmi Olarak Tanıtıldı

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

12 dakika önce, Volkan G. yazdı:

Bence de makyajsz mondeonun led tasarimi, gunduz ledli araclar icinde en guzeliydi. Uzaktan muthis agresif bir görüntü veriyordu. Yenisi o kadar guzel durmuyor sanki. 

Yenisi agresif eskisi oturaklı. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

Düğme çok havalı gözüküyor,ilk getiren marka büyük ilgi çekecektir,basit bi olay gibi gözüksede benim almamda çok etkili bir oyuncak olur. Ayrıca 5 yıllık Tokat macerasından sonra Adana Karaisalı Toplum sağlığı merkezine tayin oldum  artık Adana buluşmalarına katılabilirim.

31 August 2016 - 13:03 tarihinde, Yakup Çağatay yazdı:

17FusionSport_09_HR-2.jpg

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 ay sonra...
Şimdi, Mustafa Nural yazdı:

2017 den önce, şuan bu araçlar satılıyor,  usa da model yılı nasıl belirleniyor? Otomatik 1.5 dizel ve hibrit versiyonu gelebilir mi? 

Üretim yılı olarak değil onların ki, model yılı önceden geliyor. 

Resmi bir duyuru yok ama ben şahsi olarak 1.5 pws bekliyorum. Hibrit'in geleceğini ise sanmıyorum; 1.8 lt olsaydı belki gelirdi.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...
26.12.2016 - 17:18 tarihinde, Yakup Çağatay yazdı:

2019'da ALL-NEW Fusion tanıtılacak, kesin bilgidir. Avrupaya hala makyajlısı gelecek :) 

Buraya daha makyajlısı ulaşmamışken yeni kasa haberi almak... Ah Ford ah...  :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

20 saat önce, Yakup Çağatay yazdı:

Mondeo başlıklarında ve s3 başlıklarında yazıyor gelip gelmediği.

Pek öyle dediğiniz gibi kolay bulunmuyor o bilgi.  Mondeo başlığında nerede olduğunu gösterebilir misiniz ? Sync 3 başlığında temmuz üretimleri sync3 demişsiniz, Türkiye'ye hangi ay gelenler sync3 onu göremedim. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

44 dakika önce, Haldun K yazdı:

Pek öyle dediğiniz gibi kolay bulunmuyor o bilgi.  Mondeo başlığında nerede olduğunu gösterebilir misiniz ? Sync 3 başlığında temmuz üretimleri sync3 demişsiniz, Türkiye'ye hangi ay gelenler sync3 onu göremedim. 

Öyle dememişimdir doğrusu yazıyor şu 3 mesajda.

Konunun ilk mesajı

https://www.focusclubtr.com/topic/12464-ford-sync-3-türkçe-incelemesi-apple-carplay-android-auto/

Konunun içindeki detaylı link

http://anasayfa.focusclubtr.com/ford-sync-3-incelemesi-apple-carplay-android-auto/

Konunun içindeki görsel

https://www.focusclubtr.com/topic/12464-ford-sync-3-türkçe-incelemesi-apple-carplay-android-auto/?page=3#comment-381265

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• Yakup Ç. A., başlığı 2017 Ford Fusion Sport Resmi Olarak Tanıtıldı olarak değiştirdi

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.