Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

2017 Ford Fusion Sport Resmi Olarak Tanıtıldı

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

Henüz Avrupa Mondeo dan bir atak yok , Belki bu sene birşey olmaz

ancak fusion 2017 model satışa yazın çıkacakmış, 6 ayı var

belli mi olur Mondeo da aynı zamanlarda 2017 yi  aynı olmasada benzer özellikler ile çıkarır

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Arac tasarimcilari:

- Departman olarak yeni bir Premium segment arac tasarlayacagiz!

- Efendim arkasina stoplari birlestirecek sekilde duz bir cizgi koyalim gerisi pek onemli degil.

Latife yapiyorum tabi de bana yinede komik geliyor :D

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

6 dakika önce, Servet Özkan said:

Arac tasarimcilari:

- Efendim arkasina stoplari birlestirecek sekilde duz bir cizgi koyalim gerisi pek onemli degil.

Latife yapiyorum tabi de bana yinede komik geliyor :D

Öyle bir şey yok ama bu standart Fusion ve Mondeo'da da yer alacak. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Platinum da herşey güzelde, eğer ki iç döşeme açık renk ise taban döşemesi neden siyah?, koltuk rengine yakın bir açık renk olsa daha güzel duracak. örnekte ki gibi mesela

bmw iç.jpg

Soner Perk tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

17 dakika önce, Servet Özkan said:

Arac tasarimcilari:

İyi de ortada yeni bir premium sınıf araç tasarlama hedefi yok ki. ABD standartlarında orta sınıftaki bir aracın geliştirlmesi var sadece. 

Bu arada o krom çıta o kadar iddialı ama çirkin ki odak noktası olmaya müsait. 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

9 dakika önce, Cem Boneval said:

Bu arada o krom çıta o kadar iddialı ama çirkin ki odak noktası olmaya müsait. 

Geçen yıl henüz makyajlı görüntüler yokken, mondeo'nun bagaj kapağında opel insignia vb. gibi uzun bir krom çıta olsa, sanki kalitesini daha iyi ifade eder, çok yakışır diye düşünmüştüm. Belki bagaj kapağı ve stoplarla biraz daha oynayarak muhteşem duracak bir krom çıta eklenebilirdi. Bu krom çıta, tam bilemiyorum, sonradan takılmış gibi mi desem, estetik açıdan tam uyum sağlamış mı emin olamıyorum. Fikir olarak destekliyorum ama o krom çıtayı :) Keşke benimkinde de olsa :) Sonradan takılır mı ki acaba :)

Volkan G. tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

9 dakika önce, Soner Perk said:

Platinum da herşey güzelde, eğer ki iç döşeme açık renk ise taban döşemesi neden siyah?, koltuk rengine yakın bir açık renk olsa daha güzel duracak. örnekte ki gibi mesela

bmw iç.jpg

BMW'nin her şekil opsiyon bulunabiliyor. Taban döşemesi siyah da olabiliyor, konsol ile aynı tonda renk de olabiliyor.

Bu şekil krom çıtayı ben de sevmedim. Zaten insignia'yada da sevmemiştim. İşbirliği ettiler, aynı mantık devam.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• Yakup Ç. A., başlığı 2017 Ford Fusion Sport Resmi Olarak Tanıtıldı olarak değiştirdi

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.