Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Netflix Türkiye'de!

Önerilen Mesajlar

Netflixte zaten Williams belgeseli varmış ? 

Biz tabii 80ler sonu 90lar başında tanıştık F1la. O zaman williams hem başarılı idi hem Frankin felçli ama takımın başında oluşu hem de pilot Mansell ın özellikleri etkileyici idi Williams taraftarı olduk. Şimdi sonuncular ama hala onları tutarız. 

Belgeseli hemen açtım ve bitirdim ; sonda çok acıklı idi, gözümden iki damla yaş geldi yahu ?  

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 3 hafta sonra...
1 saat önce, Olcay Sert yazdı:

OA azcık daha hareketli olsa seyr edilecek dizide Türk dizilerindeki gibi zaman doldurma taktiklerini gördükçe vazgeçtim izlemekten

OA yı ben de ağır buluyorum ama izliyorum bakalım.  Gözünün nasıl açıldığını göreyim bırakırım sanırım ?

EDİT: Eski Türk filmleri gibi. Ense köküne zopayı yeyince gözü açılmış ?

Osmosisi izledin mi ? İlk bölümü çok çarpıcı idi. Ama 2. bölümde dandik fransız filmi oluverdi bıraktım izlemeyi. 

H. Cenk tarafından düzenlendi
  • Haha 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2 saat önce, H. Cenk yazdı:

Osmosisi izledin mi ? İlk bölümü çok çarpıcı idi. Ama 2. bölümde dandik fransız filmi oluverdi bıraktım izlemeyi. 

yok abi şu sıralar listede DARK ve RAIN var listede keyifle izlediğim. bazen almanca duymak istemezsem yeni arayış içine giriyorum bu OA da onlardan biriydi. RAIN aslında çok monoton ama çeken bişi var bilemedim bende

Osmosis; Fransızların genelde dandik dizi yaptıkları bize göre aşikar ? ilk bölümünü amerikalı çekmiştir sonra maaşını alamayınca istifa etmiştir 

--1 dakika sonra eklendi--
2 saat önce, H. Cenk yazdı:

EDİT: Eski Türk filmleri gibi. Ense köküne zopayı yeyince gözü açılmış ?

anası kör ederken sopayla ettiyse demek (izledim canım öyle yapmamıştı)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.