Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Netflix Türkiye'de!

Önerilen Mesajlar

4 saat önce, Alperen G. yazdı:

Philips bozulunca

bozulmamıştır o canı sıkılmıştır :D

dayımda da vardı bi emektar philips, daha öncede bozulmuş bi boardu değiştirip düzeltmiş. Geçen tekrar bozulunca almış yenisini. Nesi var diye açtık baktık bişeyi yok, topladık çalıştı. Bana yaradı :D 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

3 saat önce, Onur Sezgin yazdı:

Yazı etkili olmadı bide buna bakarak okusan ? 

--6 dakika sonra eklendi--

Boşver şimdi onu.. netflix premium a dört kişi ortak girebiliyor muyuz?

Tabikide, çoğunluk öyle yapıyor zaten. En alt pakette hd olmadığından o zaten işlevsiz gibi bir şey, satış stratejisi için konmuş büyük ihtimalle. Herkes en az 2. paketi alıyor, onu da 2 kişi kullanabiliyor, aynı anda hem tv'den hem telden farklı şeyler izleme fantazisi yoksa o bile fena değil.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

4 saat önce, Ozan Kar yazdı:

bozulmamıştır o canı sıkılmıştır :D

dayımda da vardı bi emektar philips, daha öncede bozulmuş bi boardu değiştirip düzeltmiş. Geçen tekrar bozulunca almış yenisini. Nesi var diye açtık baktık bişeyi yok, topladık çalıştı. Bana yaradı :D 

Valla renkler yemyesil olmustu ama acikcasi tamir ettirmek de istemedim. Zaten bi bahane ariyordum :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 ay sonra...
3 saat önce, Alperen G. yazdı:

Ekşide sağlam giydiriyorlar Netflix'e... Düzgün içerik yok, bi Narcos bi de House of Cards var gerisi tısss diyolla..

Doğru diyorlar, güncel içerik yok gibin bir şey, yeni içerik pek eklenmiyor da ayda 5-6 dolar daha verip vpn alıp amerikan içeriğine kavuşsunlar. 4 kişi birleşip netflix alıyorlar da 6 kişi birleşip vpn alamıyorlar mı? :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 yıl sonra...
08.03.2019 - 21:28 tarihinde, Yakup Çağatay yazdı:

https://www.netflix.com/title/80204890

Formula 1 belgeseli bugün geldi, 1 sezon şimdilik

2. bölüme geçtim. Sıktı beni biraz . Sadece 4K görüntüler iyi. 

Williams ile ilgili bölüm var mı ? Direk onu izleyeyim. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

1 saat önce, H. Cenk yazdı:

2. bölüme geçtim. Sıktı beni biraz . Sadece 4K görüntüler iyi. 

Williams ile ilgili bölüm var mı ? Direk onu izleyeyim. 

Hadi ya ? Ben pek bilgili olmadığım için izleyebiliyorum ancak ciddi takip edenleri sıkar abi haklısın biraz sakız gibi söndürülmüş. 6. ya da 7. bölümdeyim Williams ile bir bölümde biraz bir bölümde biraz bahsi geçti. Kontrol edip döneyim, 3. bölümdeymiş bir de nispeten 6. bölüm.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

13.03.2019 - 14:16 tarihinde, Yakup Çağatay yazdı:

Hadi ya ? Ben pek bilgili olmadığım için izleyebiliyorum ancak ciddi takip edenleri sıkar abi haklısın biraz sakız gibi söndürülmüş. 6. ya da 7. bölümdeyim Williams ile bir bölümde biraz bir bölümde biraz bahsi geçti. Kontrol edip döneyim, 3. bölümdeymiş bir de nispeten 6. bölüm.

Genelde lastik gibi uzatıyorlar ama aslında fena değil. Takım içi çekişmeler falan güzel. 6. bölüme geldim ?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

1 saat önce, H. Cenk yazdı:

Genelde lastik gibi uzatıyorlar ama aslında fena değil. Takım içi çekişmeler falan güzel. 6. bölüme geldim ?

Çok az bölüm olduğu için bitmesin hemen diye ben de sündürüyorum ? 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

58 dakika önce, Yakup Çağatay yazdı:

Çok az bölüm olduğu için bitmesin hemen diye ben de sündürüyorum ? 

Esteban Ocon'u bize sevdirip Sergo Perez'i kötülediler. Şerefsiz Perez sponsoru var diye kaldı , Ocon maalesef kimseyle anlaşamadı ve F1 dışında kaldı.  Racing Point takımı inşallah sonuncu olursun Williamsın bile gerisinde kalırsın ?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

1 dakika önce, H. Cenk yazdı:

Esteban Ocon'u bize sevdirip Sergo Perez'i kötülediler. Şerefsiz Perez sponsoru var diye kaldı , Ocon maalesef kimseyle anlaşamadı ve F1 dışında kaldı.  Racing Point takımı inşallah sonuncu olursun Williamsın bile gerisinde kalırsın ?

Aynen abi bunu ben de düşündüm hep yönlendirme var acaba ne kadar doğru diye sorguladım ? 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.