Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

2015 Mustang GT 5.0 V8 Motor & Egzoz Sesi - 4 Vahşi Yanyana! (Engine-Exhaust Sound)

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

8 dakika önce, H. Cenk said:

Kaiser Chiefs in şarkısı geliyor aklıma..

Ruby ruby rubyyyyy :D:D:D diye bağırdığı..

Başka renk nasıl tercih ediliyor ben anlamıyor :D:D 

biz var bu ruby sevdasını anlamamak, siz de var bizi anlamamak doctor :)

abi orada stealth gibi bir "başbelası" duruyor... araç sadece rengiyle diyor ki "oğlum bak git, akıllı ol, burası birazdan köfteci dükkanına dönecek, üzerinden atlar giderim"... bunu almayacan da ne alacan şimdi :) 

RS'de ki stealth de çok iyi... genel olarak seviyorum sanırım bu rengi. Focus'u kaplatsam at/kelebek kombinasyonuna girer dimi :)

bu arada birşeyi kaçırdık... @Kemal Yerebakan mr. premium; mustanglerin solunda bir üstsüz klasik görüyorum sanki... nedir o? pontiac falan değil dimi, görünmesede far köşesinden bir anda "acaba" didim...

Mert Yürüyen tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Kaiser Chiefs in şarkısı geliyor aklıma..

Ruby ruby rubyyyyy [emoji3][emoji3][emoji3] diye bağırdığı..

Başka renk nasıl tercih ediliyor ben anlamıyor [emoji3][emoji3] 

biz var bu ruby sevdasını anlamamak, siz de var bizi anlamamak doctor [emoji4]

abi orada stealth gibi bir "başbelası" duruyor... araç sadece rengiyle diyor ki "oğlum bak git, akıllı ol, burası birazdan köfteci dükkanına dönecek, üzerinden atlar giderim"... bunu almayacan da ne alacan şimdi [emoji4] 

RS'de ki stealth de çok iyi... genel olarak seviyorum sanırım bu rengi. Focus'u kaplatsam at/kelebek kombinasyonuna girer dimi [emoji4]

bu arada birşeyi kaçırdık... @Kemal Yerebakan mr. premium; mustanglerin solunda bir üstsüz klasik görüyorum sanki... nedir o? pontiac falan değil dimi, görünmesede far köşesinden bir anda "acaba" didim...

Klasik bir Mustangtan başkası değil [emoji3]

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

13 dakika önce, Mert Yürüyen said:

abi orada stealth gibi bir "başbelası" duruyor... araç sadece rengiyle diyor ki "oğlum bak git, akıllı ol, burası birazdan köfteci dükkanına dönecek, üzerinden atlar giderim"... bunu almayacan da ne alacan şimdi :) 

RS'de ki stealth de çok iyi... genel olarak seviyorum sanırım bu rengi. Focus'u kaplatsam at/kelebek kombinasyonuna girer dimi :)

Sevgili Mert bu konuları Şenol Kolcuoğlunda daha derin tartışalım derim. Yap artık bir organizasyon :D:D

Sapla samanı birbirine karıştırmamak lazım. Mustang bir pony car dır. Pony zaten tay demek . Zaten mustangin amblemindeki attan dolayı bu isim verilmiştir. Pony burada yazdığı gibi ucuz, kompakt, porty ve güzel görünen stylish bir arabadır. 

https://en.wikipedia.org/wiki/Pony_car

Bir de muscle car var. Muscle car daha performans bazlı ama asla bir GT değil. Şişkin çamurluklu büyük lastikli (bu sebeple muscle denir) bir araçtır.  Draga falan girer. 

https://en.wikipedia.org/wiki/Muscle_car

Mustang hem pony hem muscle olur. Bize gelenler pony GT de olsa pony. Bunda stil çok önemli ve ruby bir kademe üste çıkarıyor. 

Ama sen muscle car olarak stang alacaksan işte o zaman stealth öne çıkar. Stealthi  5,2 litre flat crank V8 ile alırsan bir de modifiye ettirirsen (mümkünse rahmetli Shelby tarafından wide body kit + engine) işte o zaman benim de tercihim olur. 

Yani pony ise Ruby, Muscle ise stealth der bırakırım (muscle da da performans mavi aklımı çeliyor ya neyse :D:D:D

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

41 dakika önce, Mert Yürüyen said:

O bir '72 model Mustang Convertible :sofeer:

10175297_1661417127444360_314968226_n.jpg

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2 dakika önce, Kemal Yerebakan said:

O bir '72 model Mustang Convertible :sofeer:

10175297_1661417127444360_314968226_n.jpg

bowww naptın şimdi ya...

@H. Cenk abi, acaba bu toplantıyı antalya da yapsak, cem abiyi ziyaret edip bilallere mi kaçıversek... baksana bol miktarda araç var, en yenisinden en klasiğine :yemek:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

5 dakika önce, Mert Yürüyen said:

bowww naptın şimdi ya...

@H. Cenk abi, acaba bu toplantıyı antalya da yapsak, cem abiyi ziyaret edip bilallere mi kaçıversek... baksana bol miktarda araç var, en yenisinden en klasiğine :yemek:

olabilir vallaaa :) PGS ile mesela 17 Mart pazar sabah 9 uçağı ile gidip akşam 23:00 uçağı ile dönmek kişi başı 120 TL :D

gerçi o zamana bu arabalar kalmaz :D

H. Cenk tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

5 dakika önce, H. Cenk said:

olabilir vallaaa :) PGS ile mesela 17 Mart pazar sabah 9 uçağı ile gidip akşam 23:00 uçağı ile dönmek kişi başı 120 TL :D

Şu anda da yoklar zaten. :guitar:

Yakut kırmızımız var sadece..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

14 dakika önce, H. Cenk said:

boşver abi, 120 TL'ye burada afedersin bir mustangi deviririz biz :) 

59 dakika önce, Hakan Saraylı said:

Mustang'larin yanında Pontiac olacak değil herhalde hemde premium bayiinde :)

şansımı denedim :) 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.