Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Makyajlı Focus Benzinli Yıllık Bakım Ücreti Hk.

Berat Gür

Önerilen Mesajlar

6 dakika önce, Doğan Kurban said:

Sticker adresinize kargolanabilir. Talep etmeniz yeterli. Ya da Ankara ya uğradığınız bir zaman haber edin veriyim ben sticker.

İlginize teşekkür ederim Doğan Bey. Ankara'ya geleceğim zaman ya kargoyla talep ederim ya da bizzat sizden alırım. Ayrıca bir sorum olacak; aracımın trafiğe çıkış tarihi 25 Şubat 2015, bakıma gitmem için ne kadar bir süre opsiyon tanınır? Teşekkür ederim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi, Ömer ŞİRİN said:

İlginize teşekkür ederim Doğan Bey. Ankara'ya geleceğim zaman ya kargoyla talep ederim ya da bizzat sizden alırım. Ayrıca bir sorum olacak; aracımın trafiğe çıkış tarihi 25 Şubat 2015, bakıma gitmem için ne kadar bir süre opsiyon tanınır? Teşekkür ederim.

Vallane desem yalan olur. Ben yıl dolmadan km doldurduğum için pek araştırmadım.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

4 dakika önce, Doğan Kurban said:

Vallane desem yalan olur. Ben yıl dolmadan km doldurduğum için pek araştırmadım.

Ben kilometre dolduramadım maalesef :) Kastamonu'da servis yok, mecburen Ankara'ya gitmem gerekiyor. Umarım bir sorun çıkarmazlar.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

25 dakika önce, Semih G. said:

Ülke çapında en çok öpen servis bizimki heralde :D

Eskişehir'de öpmeyen servis yok ki abi. Alternatif olmayınca böyle oluyor. Benim gördüğüm biz Ford'da biraz daha şanslıyız. Birmot, Alpata cehennem azabı.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Eskişehir'de öpmeyen servis yok ki abi. Alternatif olmayınca böyle oluyor. Benim gördüğüm biz Ford'da biraz daha şanslıyız. Birmot, Alpata cehennem azabı.

Haklısın abi tanıdığım iki kişi sırf burdaki vw nin servisi yüzünden Ankara'ya gidiyor bakıma.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Benzinli 15000 bakımı faturam Bursa -Sönmez Koç Ford

20160304_090441.thumb.jpg.1b3fa986ef50cbb48583ca709db3a69e.jpg

Ben de önümüzdeki haftasonu 15.000 dizel bakımı yaptıracağım Bursa'da. Sönmezde cerilen hizmetten memnun kaldınız mı? Bana sönmez 370tl, arkas 400tl, otokoç 450tl fiyat verdi. Şu an Mersin'deyim, burada da poleni de değiştirerek 450tl fiyat veriyorlar ama polen değişimine gerek olmadığını düşünüyorum.

Sönmezde iç dış yıkama yaptılar mı bakımdan sonra?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

On 04.03.2016 at 13:21, Özgür Mert said:

Özgür BeyServis danışmanı Mete bey var sağolsun çok ilgiliydi...aracı iç dış yıkamışlar motorumda tertemizde ama şunu belirtmeden geçemeyeceğim  yıkanmış ama özenli silinmemişti sadece araç  gerçi Allah var benim aracımda çok kirliydi....Ben genel olarak memnun kaldım sabah bırakıp öğleden sonra aldım aracımı...Bence sönmez koç a gidin Mete beyle konuşun yıkama mevzusunda da yıkayan arkadaşları uyarmasını isteyin ve bırakın aracınızı...

Merhaba Özgür Bey;

Size, yağ kanalları temizliği hakkında bir şey söyledirler mi? Ankara Kartaş'la görüştüğümde yağ kanalları temizliği yapılırsa 100 tl gibi bir fark çıkabilir dediler.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Merhaba Özgür Bey;

Size, yağ kanalları temizliği hakkında bir şey söyledirler mi? Ankara Kartaş'la görüştüğümde yağ kanalları temizliği yapılırsa 100 tl gibi bir fark çıkabilir dediler.

Fiyat konusunda başer den de ücret aldınız mı? Forumumuz üye araçlarına özel indirimlerimiz var. Bununla ilgili konu başlığına bakmanızı tavsiye ederim

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

Bende geçtiğimiz hafta sonu hem kırmızı kuvvetleri ziyaret hemde bakım için Ankara yaptım. Kartaş otoda aracıma 15.000 bakımı yapıldı, park sensörüm yoktu sağ olsunlar öğlene kadar onuda halletiler servis danışmanı İbrahim bey çok ilgili, gayet başarılı bir alışveriş oldu. 56f453c71862a_bakm1.thumb.JPG.80f6ab0a81

Volkan Kı. tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.