Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Makyajlı Focus Benzinli Yıllık Bakım Ücreti Hk.

Berat Gür

Önerilen Mesajlar

On 21.02.2016 at 09:00, Özgür Mert said:

Bu hafta ankaradayim Başer ford evime yakin haftaiçi gidip konuşurum gökhan beyle...

Polen filtresini sormadim ama tekrar ararsam sorarım 

Merhaba Özgür Bey,

Aracımın yıllık bakım süresi geldi, servis kıyaslaması yapmaktayım. Başer otoyu aradım fakat Gökhan Bey'e ulaşamadım. Siz fiyat alabildiniz mi?

Kartaş otoyu aradım 360 Tl civarı olur dediler, net fiyat söylemelerini rica ettim. 'Siz fiyat araştırmanızı yapın en son bizi arayın yardımcı oluruz' diyerek yetkili kişi telefon numarasını verdi.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Servise polen değiştirmeyin demezseniz size standart bakım ücretini söylüyorlar. Polen dahildir. Yağ,yağ filtresi karter tapası hava filtresi ve polen filtresi için ben 1.0 eb için 380 fiyat aldım başerden. Daha bunun üstünden fordlifecard indirimi de alırım. Polen de değiştirmeyeceğim 300 e çıkarım en fazla.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

11 dakika önce, Semih O. said:

Eskişehir Otokoç 680 TL fiyat verdi. :angry:

Polen filtresine 70 TL + KDV diyorlar ayrıca, yakıt katkısı, antifriz bir sürü ıvır zıvır saydı.

1 takımda lastik verelerdi bu paraya. Bakımı en pahalı f3 bende arkadaş. Polenli 380 fiyat alıyorum.  Ivır zıvırı geç deseydin standart bakım ne kadar onu de hele diyeydin.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

4 dakika önce, Doğan Kurban said:

1 takımda lastik verelerdi bu paraya. Bakımı en pahalı f3 bende arkadaş. Polenli 380 fiyat alıyorum.  Ivır zıvırı geç deseydin standart bakım ne kadar onu de hele diyeydin.

Eveledi geveledi telefonda, gidip çökecem karşısına. 500 falan bekliyordum da bu kadarına nutkum tutuldu. Zorla Ankara'ya getirecekler beni de abi. Zaten gelsem gezsem aynı hesaba gelecek.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

11 dakika önce, Semih O. said:

Eveledi geveledi telefonda, gidip çökecem karşısına. 500 falan bekliyordum da bu kadarına nutkum tutuldu. Zorla Ankara'ya getirecekler beni de abi. Zaten gelsem gezsem aynı hesaba gelecek.

atla bir cumartesi gel istanbula ver Kaanlara hem farları al hem bakımı yaptır.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

1 dakika önce, H. Cenk said:

atla bir cumartesi gel istanbula ver Kaanlara hem farları al hem bakımı yaptır.

Bu gidişle öyle olacak hocam. Hatta bu hafta sonu gelsem mi acaba? Hem pide yeriz :) Ankara'dan çağıran olmadı zaar. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

7 dakika önce, Semih O. said:

Bu gidişle öyle olacak hocam. Hatta bu hafta sonu gelsem mi acaba? Hem pide yeriz :) Ankara'dan çağıran olmadı zaar. 

Ankara ya gel bakımı yaptır oradanda Hakan abi ve adaşını al İstanbul a git. Hem aynı pide burada da var ki.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi, Doğan Kurban said:

Ankara ya gel bakımı yaptır oradanda Hakan abi ve adaşını al İstanbul a git. Hem aynı pide burada da var ki.

Vay arkadaş... Alırım tabi abi, seni de alırım istersen. Ben öyle vay ben gelmem, vay ben geçmem demem bi kere :hıh:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi, Semih O. said:

Vay arkadaş... Alırım tabi abi, seni de alırım istersen. Ben öyle vay ben gelmem, vay ben geçmem demem bi kere :hıh:

Taaaa İstanbula kadar git bir pide için. Ne gerek var 3 saate Ankara dasın. 1 saat bakım esnasında yirik pideleri.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

1 dakika önce, Doğan Kurban said:

Taaaa İstanbula kadar git bir pide için. Ne gerek var 3 saate Ankara dasın. 1 saat bakım esnasında yirik pideleri.

Yarım saattir Doğan abi çağrır mı diye bekliyorum zorla çağırdın valla abi helal olsun :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

On 23.02.2016 at 12:32, Özgür Mert said:

Merhaba az once görüştüm Gökhan beyle polen filtresi dahil 385 diyor yalniz aracta sticker olacakmis onuda belirtti..

Merhaba, benim araçta sticker yok maalesef. Cevabınız için teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

5 dakika önce, Ömer ŞİRİN said:

Merhaba, benim araçta sticker yok maalesef. Cevabınız için teşekkürler.

Sticker adresinize kargolanabilir. Talep etmeniz yeterli. Ya da Ankara ya uğradığınız bir zaman haber edin veriyim ben sticker.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.