Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Makyajlı Focus Benzinli Yıllık Bakım Ücreti Hk.

Berat Gür

Önerilen Mesajlar

Selamunaleyküm.Arkadaşlar dün itibari ile 2014 aracımın yıllık bakımına girdim.Aracım benzinli 320 tl ye anlasmıstım sonra sistem otomatik olarak tekrar indirim yaptı dediler ve 280 tl tuttugunu söylediler.Meğersem sonradan anlasıldıki hava filtresini sistemden yalnıslıkla çıkarmıslar ama hava filtreside değişmiş.Hava filtresinin ücretini ödemek istedim ancak fatura kesildiği için almadılar.Faturanın aşağıya fotoğrafını paylaşıyorum sizden ricam yapılan işlemlerin arasında eksiklik yada fazlalık varmıdır birde fiyatı nasıl ögrenmek istiyorum.Bu sıvı gres nedir nereye kullanılır onuda cok merak ediyorum çünkü yapılırken görmedim.Şimdiden çok teşekkür ederim.

12509543_211701235836229_3306479432775772855_n.jpg

Berat Gür tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

53 dakika önce, Berat Gür said:

Selamunaleyküm.Arkadaşlar dün itibari ile 2014 aracımın yıllık bakımına girdim.Aracım benzinli 320 tl ye anlasmıstım sonra sistem otomatik olarak tekrar indirim yaptı dediler ve 280 tl tuttugunu söylediler.Meğersem sonradan anlasıldıki hava filtresini sistemden yalnıslıkla çıkarmıslar ama hava filtreside değişmiş.Hava filtresinin ücretini ödemek istedim ancak fatura kesildiği için almadılar.Faturanın aşağıya fotoğrafını paylaşıyorum sizden ricam yapılan işlemlerin arasında eksiklik yada fazlalık varmıdır birde fiyatı nasıl ögrenmek istiyorum.Bu sıvı gres nedir nereye kullanılır onuda cok merak ediyorum çünkü yapılırken görmedim.Şimdiden çok teşekkür ederim.

12509543_211701235836229_3306479432775772855_n.jpg

Fiyat normal görünüyor standart 15000 bakımı 

Sıvı gres sanırım kapı aralarındaki haraketli parçalara, menteşelere sıkılmış 

Misafir tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

sıvı gres parası almaları ayıp olmuş.. bir dahakine wd40 la gidin servise hediye edin..

her bakımda arabanın kilitlerine sıkarlar.. yağ tapasının oralara sıkıp silerler vb..

12 tl ye polen filtresi olmaz.. nasıl servis bunlar anlamadım..

@Berat Gür

Mehmet Demir tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

3 saat önce, Mehmet Demir said:

sıvı gres parası almaları ayıp olmuş.. bir dahakine wd40 la gidin servise hediye edin..

her bakımda arabanın kilitlerine sıkarlar.. yağ tapasının oralara sıkıp silerler vb..

12 tl ye polen filtresi olmaz.. nasıl servis bunlar anlamadım..

@Berat Gür

Hava Filtresini ücretsiz taktıkları için onu görmezden gelebiliyorum suan abi. Polen filtresi cokmu ucuz yoksa pahalımı acaba ?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

11 saat önce, Yusuf Sarı said:

Arkadaş gelde kızma şimdi.

Benim faturaya bak bence gresi falan hic dert etme hocam.

Yorum sizin...

55 tl hava filtresi

149 tl yağ

133 tl iscilik

20160105_235211.jpg

Yusuf bey takıldıgım konu benim polen filtresi konusu cok ucuz takılmıs herhalde sizinkide hiç değişmemiş galiba.Birde benim yağ filtresi sizinkiyle aynımı yoksa farklımı fiyat farkları varda.Garip olmus bu bakım biraz :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Dostlar arkadaşa indirimler uygulanmış, bunların kalem olarak yansıtması veya kampanya şekli farklı olabilir yani tek alacağınız vakit o fiyatları bulamayabilirsiniz.

İçeriğin tamamı ve paket fiyatına bakmak daha mantıklı. Kaldıki bu fiyat nasıl sorusu için iş sonrası konuşmak biraz gereksiz değil mi yahu bu işi önceden yapmak lazım :) 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

19 dakika önce, Yakup Çağatay said:

Dostlar arkadaşa indirimler uygulanmış, bunların kalem olarak yansıtması veya kampanya şekli farklı olabilir yani tek alacağınız vakit o fiyatları bulamayabilirsiniz.

İçeriğin tamamı ve paket fiyatına bakmak daha mantıklı. Kaldıki bu fiyat nasıl sorusu için iş sonrası konuşmak biraz gereksiz değil mi yahu bu işi önceden yapmak lazım :) 

Haklısınız yakup bey ben şu açıdan fiyat nasıl diye sordum baska servis imkanım var eğerki pahalı yapıyorlarsa yada yan sanayi bi ürün kullanıyorlarsa başka servise giderim mahiyetinde söyledim.Mesela bende kullanılan polen filtresi gibi.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Berat bey sen o servisi hiç bırakma bence:)

Poleni bilerek değiştirmedim onuda değiştirseydim 500 falan olurdu galiba...

Ama yağı bi araştırın Varil derken neyi kastediyorlar?

Yusuf Sarı tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2 saat önce, Yusuf Sarı said:

Berat bey sen o servisi hiç bırakma bence:)

Poleni bilerek değiştirmedim onuda değiştirseydim 500 falan olurdu galiba...

Ama yağı bi araştırın Varil derken neyi kastediyorlar?

Ürünün kutusunu gördüm ben değiştirirlerken yusuf bey castrol yağ idi.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

polen fitresi focuslarda sanırım değişmesi çok zor olduğundan müşteri isterse değişiliyor.. başka markalarda her yıl zorunlu gibi değişirler..

polen filtresi serviste orjinal 70-80 tl civarında, indirimde olsa 50 tl altına inmaz.. hele daha pahalı olan karbonlu tipide var

Mehmet Demir tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.