Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus MK3 Silecekler Servis Konumuna Nasıl Getirilir?

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

Sileceklere kolay erişmek için silecekleriniz SERVİS konumuna getirmeniz tavsiye ediliyor.

Bu işlemi yapmak için;

1- Kontağı açın

2- Kontağı kapatın (Eğer yolculuktan gelinmişse 1.madde atlanabilir)

3- Silecek kolunu 3 sn içinde aşağıya doğru çekiniz.

4- Silecekler camın kenarlarına çekildiğinde silecek kolunu serbest bırakın.

Kış mevsimi için öneriler başlıklarımıza göz atmayı unutmayınız -->  Tıklayınız ve Tıklayınız 2 

Ayrıca aracınızın üzerindeki buzları neden temizlemelisiniz?  izlemek için Tıklayınız

Not: C-MAX için de geçerlidir.

5689a023b60f6_kark.png.bd125644469867a65

• Beğen 5
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Karin ilk yagdigi gun bu hataya dustum. Herseyin otomatik olmasi buyuzden kotu :) silecekleri otomatikte birakiyoruz surekli . Soguktan donmus bir sekilde kostura kostura arabaya atlayip direk kontaga basip sileceklerden garip ses gelince aklim basima geldi. Biraz daha dikkatli olmaya calisacam artik ama yine otomatikte biraktim :) 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ben en çok focusların bu bağımsız sileceklerini seviyorum.. kontak kapanınca pamuk gibi hareket ediyor..

servis konumunda bırakırsanız çalıştırmadan önce buzları temizleyip aşağıya almanız gerekiyor.. yoksa kontak açınca kendi aşağı iner, kar buz varsa sıkıntı

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• Yakup Ç. A., başlığı Focus MK3 Silecekler Servis Konumuna Nasıl Getirilir? olarak değiştirdi
  • 10 ay sonra...
04.01.2016 - 01:31 tarihinde, Yakup Çağatay yazdı:

Sileceklere kolay erişmek için silecekleriniz SERVİS konumuna getirmeniz tavsiye ediliyor.

Bu işlemi yapmak için;

1- Kontağı açın

2- Kontağı kapatın (Eğer yolculuktan gelinmişse 1.madde atlanabilir)

3- Silecek kolunu 3 sn içinde aşağıya doğru çekiniz.

4- Silecekler camın kenarlarına çekildiğinde silecek kolunu serbest bırakın.

Kış mevsimi için öneriler başlıklarımıza göz atmayı unutmayınız -->  Tıklayınız ve Tıklayınız 2 

Ayrıca aracınızın üzerindeki buzları neden temizlemelisiniz?  izlemek için Tıklayınız

Not: C-MAX için de geçerlidir.

5689a023b60f6_kark.png.bd125644469867a65

Ben silecekleri servis konumuna aldigimda resimdeki kadar acilmiyor.bu normal mi? Benim sileceklerdemi bisey var acaba

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

3 dakika önce, Cem Boneval yazdı:

Silecek kolunu erken bırakmışsınızdır.

Birkac kere denemistim ama tekrar deneyip fotograf yuklerim birazdan

--29 dakika sonra eklendi--

Bu kadar oluyor. Kontagi actigimda sonuna kadar acilip oyle yerine gidiyor.1522653776210329451932.thumb.jpg.5f04b651492f5fc1f95a2774bf658873.jpg

--57 dakika sonra eklendi--
Bir saat önce, Yakup Çağatay yazdı:

Çok az bi açı var diye biliyorum sorun yoktur. 

Bahsettiginiz açı bumudur1522653776210329451932.thumb.jpg.5f04b651492f5fc1f95a2774bf658873.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.