Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Zorunlu trafik sigortası

Önerilen Mesajlar

Merhaba herkese ben 24 yaşındayım 3 senedir aracım var aktif olarak kullanıyorum neyse bu sigorta dönemim içinde ufak bi kaza geçirdim sigorta fiyatı çok yüksek çıkıcak gibi İstanbul da ikamet ediyorum bide bu Yüzden aracı Tekirdağ'da ikamet eden annemin üzerine alsam bi faydası olur mu daha önce üzerine hiç bişi yapılmamış insanın ehliyeti de yok bu konuda bilgisi olan varsa lütfen yazabilir mi

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hocam aynı olayın benzeri arkadaşımın başına geldi. Arkadaşım 22 yaşında arabayı kendi adına aldı. Fakat yaş ve ilk araç sebeplerinden dolayı sigortası 1050 lira çıkmıştı. Oda sigorta parası daha ucuz olur diye devri annesinin üstüne yaptı. Annesi de 45-50 yaşlarında. Ama yinede pek bişey değişmedi. 1050 lira olan sigorta 750 lira çıktı. Devir verme işlem ücretleri göz önünde bulundurulduğunda hemen hemen aynı hesaba geldi. Pek bir fark olmadı.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Annenizin daha önce üzerine arabası oldu mu? Kazasız mıydı? Bu şartlar yoksa aman aman fark etmeyebilir.

Bunun için internette yer alan hesaplamaları kullanabilirsiniz veya sigortacınız hesaplatabilir.

İnternetteki eski bilgileri şuan dikkate almayınız bir çok şey değişti son dönemde. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...
  • 4 ay sonra...

aracı annemin üzerine geçirmek zorunda kaldım ZORUNLU TRAFİK SİGORTASI en düşük 2536 TL çıktı (evet yanlış anlamadınız araba fiyatına sigorta) annemde ise bin lira gibi bi rakam çıktı öyle yaptırdım.

teşekkür edrim yorumlarınız için soyulmadık yerimiz kalmadı

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.