Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

ses sistemi sorunu

Önerilen Mesajlar

Herkese merhabalar daha önce açtığım konuda ses sistemi taktırdığımı söylemiştim .Şimdi şöyle bi sorunum var araba çalışır haldeyken ve hareket halindeyken gaza yüklendiğimde ara ara ses sistemi sesi kesiyor birkaç saniyeliğine bunun sebebi ne olabilir ve önerileriniz nelerdir? şimdiden teşekkürler...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

JBL CS760C 150 watt Component önlere,

JBL GTO6508C 210 watt Component arkalara

Mg audio anfi

JBL 20cm slim Subwoofer var montaj yaptırdığım yerle bugün görüştüm sistemsel olarak herhangi bir problem olmadığını yapmaması gerektiğini söyledi :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

@hüseyinerki hüseyin hocam sizin problem tam olarak bu muydu ? çok sinirimi bozmaya başladı bu durum yolda giderken birden kesiyor 1 2 saniyeliğine sonra geri geliyor 

birde sizde hangisini değiştirdiler hocam @Hüseyin Erki

yanlış bilgi vermiş gibi de olmayayım hocam gaza basınca dedim ama hareket halindeyken yapıyor işte kısa süreliğine

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

herkese teşekkürler sorun çözüldü ... sıkıntımız dönüştürücüdenmiş ses sistemci dandik 15 tl lik dönüştürücü takmış. başka bi ses sistemciye gittim saolsun çok yardımcı oldu onu değiştirdi 100 tl ye dijital cadence dönüştürücü taktık . şimdilik bi sorun yok .

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.