Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

c max 5,3 inç renkli ekran uygulaması

Serdar Ordahan

Soru

Mrb arkadaşlar ilk defa buraya yaziyorum inşallah dogru yere yaziyorumdur yani bir hatam olmuşsa simdiden özür diliyorum.2011 tit x paket yeni kasa dizel c max sahibiyim malumunuz bizim arabalar sony ile gelmedi.Bu zamana kadar aracin km göstergesi tekno paketlerdekilerden  yaptım.Teyp panelini sony ile degistirdim son olarak da sıra küçücük (3,2 inç) renksiz olan teyp ekranina geldi.Büyük renkli geri görüş eklenebilen 5,3 inç renkli ekran taktim ama bu seferde sadece park sensörü uyari verdiginde ekranda beliren ve yanıp sönen arac sekli çıkmamaya başladı.Sesle ikaz calisiyor ama bu görüntü çıkmamaya başladı.Uyum sorunu ise diğer görüntülemelerde sorun yok sizce ne olabilir?

Serdar Ordahan tarafından düzenlendi
yazim hatasi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Önerilen Mesajlar

• 0
27.12.2015 - 23:37 tarihinde, Serdar Ordahan yazdı:

Mrb arkadaşlar ilk defa buraya yaziyorum inşallah dogru yere yaziyorumdur yani bir hatam olmuşsa simdiden özür diliyorum.2011 tit x paket yeni kasa dizel c max sahibiyim malumunuz bizim arabalar sony ile gelmedi.Bu zamana kadar aracin km göstergesi tekno paketlerdekilerden  yaptım.Teyp panelini sony ile degistirdim son olarak da sıra küçücük (3,2 inç) renksiz olan teyp ekranina geldi.Büyük renkli geri görüş eklenebilen 5,3 inç renkli ekran taktim ama bu seferde sadece park sensörü uyari verdiginde ekranda beliren ve yanıp sönen arac sekli çıkmamaya başladı.Sesle ikaz calisiyor ama bu görüntü çıkmamaya başladı.Uyum sorunu ise diğer görüntülemelerde sorun yok sizce ne olabilir?

tekno paket gösterge ile 5,3 inç renkli ekranı nereden temin ettiniz acaba sormamız da bir mahsur varmı dır. Bende de 2013 cmax dizel ve aynen sizin yaptıgımız gibi göstergeleri değiştirmek istiyorum. yardımlarınız bekliyorum.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.