Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

2012 Focus 3 farklı bi gündüz led :)

Ziya Durak

Önerilen Mesajlar

Merhaba arkadaşlar yaklaşık 2 ay önce almış olduğum gündüz ledlerinin sonunda montajını yaptırdım. Ben begendin  :)almayı düşünen arkadaşlar için resimleri ekliyorum ve yorumlarınızıda bekliyorum.

3 fonksiyonlu. 1. gündüz ışık şiddeti orijinal deki gibi yüksek - 2. farlar yanınca led %50 kısılıyor - 3.sinyal yandığında gündüz led sarı ışığa dönüyor. 

P_20151216_110952_1_p.jpg

P_20151216_111002_1_p.jpg

P_20151216_111012_1_p.jpg

P_20151217_135545_1_p.jpg

P_20151222_094035_1_p.jpg

P_20151222_094042_1_p.jpg

P_20151222_094103_1_p.jpg

P_20151222_094104_1_p.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

öncelikle hayırlı olsun...

AMA; sizin zaten orjinal titanium X paket dahilinde OEM Bi-Xenon farlarınız ve DRL'leleriniz mevcut...

Neden bu kadar eğreti duran bir ekipman taktınız anlayamadım... Araca hiç uymuyor, karşıdan geleni de rahatsız ettiğine eminim.

Yani çıkıntılık yapmak için yazmıyorum yanlış anlamayın ama gerçekten yakıştıramadım ben

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bir saat önce, Mert Yürüyen said:

AMA; sizin zaten orjinal titanium X paket dahilinde OEM Bi-Xenon farlarınız ve DRL'leleriniz mevcut...

Neden bu kadar eğreti duran bir ekipman taktınız anlayamadım... Araca hiç uymuyor, karşıdan geleni de rahatsız ettiğine eminim.

Yani çıkıntılık yapmak için yazmıyorum yanlış anlamayın ama gerçekten yakıştıramadım ben

Teşekkürler.

Benim gözüme hoş ve etkileyici gözüktü nedense :) (ahh şu zevkler)

Eğreti durma olayı çıkıntı olduğundan olabilir mi. :) ızgara kesip içine gömsem mi acaba diyorum. 

Işık şiddeki o kadar güçlü değil ki karşıdan gelenin gözüne alması imkansız.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi, Ziya Durak said:

Teşekkürler.

Benim gözüme hoş ve etkileyici gözüktü nedense :) (ahh şu zevkler)

Eğreti durma olayı çıkıntı olduğundan olabilir mi. :) ızgara kesip içine gömsem mi acaba diyorum. 

aynen, içeri gömülü olsa daha iyi olur. o şekilde hazır ürünler vardı belki bunlarda o hale getirilebilir

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hocam hayırlı olsun öncelikle. Ürünün renk sıcaklığı ile oem drl nin renk sıcaklığı kaç acaba ? Renkleri farklı gibi gözüktü. Zevkler tartışılmaz tabiki de ama bunların düz ledlerinden olsa daha iyi durur gibi geldi.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

12 dakika önce, Yakup Çağatay said:

Gömülmesi gerekiyor zaten böyle daha da olmamış :D Diğeri zevk tabi.

Led ızgara paneli üzerine montajlanmış geldi :)  direk orijinal panel çıkartıp bunu taktık kolaya kaçtık galiba.

Bi kesme işlemi yaptırayım yada yapayım :)  en iyisi ben.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Önce hayırlı olsun. Ama bende kusura bakmazsanız beğenmedim. Emanet tarzı durmuş. Belki gömülse değişebilir. Ama ışık hem orj var hemde bi-xenon varken bukadarı fazla gibi... Düz ya da dikine olsa ya da gömülse farklı olur...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

56 dakika önce, Gökhan UÇAR said:

Hocam hayırlı olsun öncelikle. Ürünün renk sıcaklığı ile oem drl nin renk sıcaklığı kaç acaba ? Renkleri farklı gibi gözüktü. Zevkler tartışılmaz tabiki de ama bunların düz ledlerinden olsa daha iyi durur gibi geldi.

Teşekkürler. 

Aslında alırken ona pek dikkat etmedim. 

Ama gündüz led de ve far yanınca yüzde 50 kısık yandığı için rahatsız etmiyor. Yalnız sinyal ler biraz zayıf kaldı gündüz net belli olmuyor. Hava biraz kararınca onda da sorun yok. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Beğendiyseniz mesele var.... :)

Dışarıda durduğu için biraz sırıtmış, içeri gömük olsa yani daha orjinal bi görüntü olsa daha güzel olurdu. 

Orjinal led farlarınız varken bence de gerek yokmuş, biraz abartı olmuş ama işte zevk meselesi...

Ama içeri gömün... :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Teşekkürler.

Benim gözüme hoş ve etkileyici gözüktü nedense [emoji4] (ahh şu zevkler)

Eğreti durma olayı çıkıntı olduğundan olabilir mi. [emoji4] ızgara kesip içine gömsem mi acaba diyorum. 

Orj ızgaranın o kısmında yeri var zaten.Bence deneyin yoksa gerçekten güzel olmamış.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

led i içine gömdürmek için dün uğraştım, tabi daha estetik durması acısından da ama olmadı, yani olur tabi de uğraşmak lazım biraz olması için kesip biçmek :). o yüzden böyle kullanalım bakalım şimdilik

bi kaç resim daha sunayım. uzaktan. 

P_20151226_102539.jpg

P_20151226_102555.jpg

P_20151226_102602.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.