Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus MK3 Red & Black (şimdi St-line) Ve Ecoboost Talebi

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

4 dakika önce, Emrehan M. DURMUŞ yazdı:

Çok yakında Köln'e gideceğim, fiesta fabrikasının önünde açlık eylemi yapıp oradan da Saarlouis fabrikasına gidip aynı eylemi tekrarlayabilirim. Dönüşte 1 yıllık yemek giderlerim karşılanırsa tabii ki.

Sizler de Kocaeli'ndeki fabrikada işçilerin iş yavaşlatmalarına yönelik eylem hazırlıkları yapınız az lütfen. Başka türlü daha fazla binek getirmeyecek Otosan.

:D Hocam o kadar acımasız da olmayın yahu, sadece 1.5 Ecoboost yok (Onlara göre çok çok düşük yüzde) ama o kadar düşük hacimli araçları getirip bunu eklememek çoooook garip ayrı mesele :D 

Diğer araçlar geliyor, sadece EcoSport yok o da makyajlanınca gelecek.

Almanya'ya '1.6 motoru artık üretmeyin' dememiz aslında en kolay yol :D 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

8 dakika önce, Yakup Çağatay yazdı:

:D Hocam o kadar acımasız da olmayın yahu, sadece 1.5 Ecoboost yok (Onlara göre çok çok düşük yüzde) 

Gerisi artık tam takar geliyor ama pahalı :) 

:D Şüphesiz az ama şu zevksiz ingilizlerin ve almanların st ve eb'lerinin arkasında mountune logolarını görünce çok moraliim bozuluyor yurtdışında. Bizler de petrolheadiz, bizleri şu hothatch keyfinden mahrum bırakmıyorlar mı, kızıyorum elde değil hocam. Vergilendirme, petrol fiyatları, mtv, sigorta derken üstüne otosan da tüy dikiyor ona moralim bozuluyor, topla ön talebi +%10 getir bu iş huzur içinde çözülsün. haksız mıyım? :D

Emrehan M. DURMUŞ tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi, Emrehan M. DURMUŞ yazdı:

:D Şüphesiz az ama şu zevksiz ingilizlerin ve almanların st'lerinin arkasında mountune logolarını görünce çok moraliim bozuluyor yurtdışında. Bizler de petrolheadiz, bizleri şu hothatch keyfinden mahrum bırakmıyorlar mı, kızıyorum elde değil hocam. Vergilendirme, petrol fiyatları, mtv, sigorta derken üstüne otosan da tüy dikiyor ona moralim bozuluyor, topla ön talebi +%10 getir bu iş huzur içinde çözülsün. haksız mıyım? :D

Sadece o yetmez hocam, araba p.. oluyor, bir getir bir getirme.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

3 dakika önce, Yakup Çağatay yazdı:

Sadece o yetmez hocam, araba p.. oluyor, bir getir bir getirme.

Ben yakayım kendimi fabrika önünde.

Otosan'a da kısmen hak veriyorum, geçen Ankara Başer'e gittim ikinci el 1.6 eb mk3 için, fiesta black verelim diyorlar sıfır, aylardır duruyor burada, satılmıyor dediler. Dedim bu melez araç bu fiyata, bu donanımla tabii ki zor satılmaz. O sınıfta o paraya yakın yüksek performanslı hothatch'ler var. Bu yönetim toplantıda stratejik olarak bu tarz araçları bayisinde görmek istemez, kolay satılacak dizel-otomatik veya filo araçlarını ister bayisinde. Ama distribütör farklı düşünmeli, performans ve sport departmanı markaların prestij ve başarılmışlıklarının halka arzıdır, yani gövde gösterisidir bu st-gti-rs versiyonları. Bayinin içinde durması, müşterilerin gelince bir mustang, rs, st ile yanlarında kazandıkları başarıların bulunduğu bir standı görmesi, markanın kendisi için yaptığı mühendislik imajı için en büyük reklamdır. Benim ford'u düşündüğüm kadar ford türkiye de kendini düşünsün istiyorum:)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

8/24/2016 - 23:38 tarihinde, Emrehan M. DURMUŞ yazdı:

Ben yakayım kendimi fabrika önünde.

Otosan'a da kısmen hak veriyorum, geçen Ankara Başer'e gittim ikinci el 1.6 eb mk3 için, fiesta black verelim diyorlar sıfır, aylardır duruyor burada, satılmıyor dediler. Dedim bu melez araç bu fiyata, bu donanımla tabii ki zor satılmaz. O sınıfta o paraya yakın yüksek performanslı hothatch'ler var. Bu yönetim toplantıda stratejik olarak bu tarz araçları bayisinde görmek istemez, kolay satılacak dizel-otomatik veya filo araçlarını ister bayisinde. Ama distribütör farklı düşünmeli, performans ve sport departmanı markaların prestij ve başarılmışlıklarının halka arzıdır, yani gövde gösterisidir bu st-gti-rs versiyonları. Bayinin içinde durması, müşterilerin gelince bir mustang, rs, st ile yanlarında kazandıkları başarıların bulunduğu bir standı görmesi, markanın kendisi için yaptığı mühendislik imajı için en büyük reklamdır. Benim ford'u düşündüğüm kadar ford türkiye de kendini düşünsün istiyorum:)

Kesinlikle, bunu yaptılar zaten. Ama sadece 3 bayide (Ford Store) henüz. 

Şuan sadece 1.5 Eb Focus yok piyasada bu kadar ürünün yanında şuan gerçekten komik :) 

http://www.focusclubtr.com/topic/10530-bayilik-yapılandırması-premium/

http://www.focusclubtr.com/topic/12112-fiesta-st-focus-st-ve-focus-rs-türkiye-fiyat-ve-donanım-listesi-açıklandı/

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.