Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus MK3 Red & Black (şimdi St-line) Ve Ecoboost Talebi

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

Merhabalar,  (GÜNCEL İLETİ- AĞUSTOS 2016)

1.5 Ecoboost 182 ps otomatik versiyonun getirilmesi planlanıyor (o da gelemedi) onda sorun yok, lakin diğer model ve motorları da görelim değil mi ? Zaten genel olarak sitemizde bu yönde talep var. (Red & Black'i Fiesta örneği ile kıyaslamadan)

Mümkün olduğunca düşük fiyatla getirilip 1.6 klasik benzinli motoru iptal ederlerse neden bir TSI gibi pazarı olmasın? 

Mevcut benzinli motorlar ve fiyat ile bu piyasada rekabet etmesi mümkün değil, en azından son tüketici olarak. Donanım ayırt etmeksizin ve manuelleri de unutmadan ülkemize sunulmasını istiyoruz. :yeah: 

Sosyal medya desteği;

Facebook için Tıkla  Yeni talep için Tıkla

Twitter için Tıkla Yeni talep için Tıkla

Instagram için Tıkla

:rocks:

Red & Black Detayları► http://fcstr.com/RedBlackSon

kolaj_Fotor.jpg

• Beğen 9
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

çok romantike bağlamak istemiyorum sonucunda sadece alışveriş yapıyoruz... ama hani bazı tuttuğunuz esnaflar vardır adamın iş yapma prensibi, müşteriyi takibi vs. özellikleri hoşunuza gider ve direkt sizin için tercih sebebi olur.

İşte, otosan artık filo aracı satmanın yanında -tabiki satacak, babasının hayrına iş yapsın demiyoruz- vatandaşında taleplerini görmezse, sanki o arabayı almak zorundaymışcasına bir tavır takınırsa kişisel olarak bir daha ford almayı düşünmem. Bu piyasada atmosferik motor kalmamış -koca kafalı caponları geçin zaten- hala ısrarla bir atmosferik dayatması... afedersin b.k gibi bir şanzıman -tam 4 sene sonra verimli bir kalibrasyon gelebildi- hayvani bir yakıt tüketimi vs. vs.

imkansızı istemiyoruz, sana yeni bir arabada üret demiyoruz sadece burada bedavan yaptığın customer clinic sonuçlarını incele ve halihazırda zaten üretilmiş olan modelleri trendi yakalayarak TR'ye getir! Hepsi bu!

ama otomatik arabaya sensör koyamayan zihniyet beni çok endişelendiriyor... muhtemelen ford ile kısa ama yoğun bir birliktelik yaşamış olucam... şuanki hikaye "bir müşteri nasıl vosvos ve opel grubuna gönderilir ?" temalı...

• Beğen 12
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

182 liği sadece manüel;  150liği  sadece otomatik getirsinler. 

182lik manüeli 17 jantla ve büyük spoilerle getirsinler . 

Bir zahmet tüm araçlara geniş ekranlı yol bilgisayarı koydursunlar (8 inch değil gösterge ekranı) ve tüm serilerde iç yan havalandırmaları titanium gibi kromajlı yapsınlar. Bir de konsol çakmağını yani TR için standart olan sigara paketini kaldırsınlar ayıptır ya.. 2015 yılında default sigara paketine para ödemek zorunda kalıyoruz. Rezillikten başka bir şey değil bu..  Halbuki arabaları default 12V ile getirip çakmak isteyene serviste 100 kaada zımbalasınlar. Çakmaktan üç beş euro kazanır geniş ekran ve kromajlı havalandırma kanalından 100-200  euro yeriz, toplamda 500 ile 1000 tL fiyat anca artar. Bu dediklerimi hadi trendXe yapmadılar en azında son kullanıcının ulaşabildiği style a yapsınlar.

(Bizden geçti sizler için yazıyorum :D:D )  

Donanım serilerinde pek de başkaca değişikliğe gerek yok diye düşünüyorum.  

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

o gelsin bu gelmesin değil... hepsi gelsin. paşa gönlüm ne isterse, paramında yettiği kadar alayım.

neden 182 liği otomatik kullanma zevkinden mahrum kalayım, hemde tam otomatik... ayağım tabanı delip geçecek şekilde gaza basmak istiyorum belki :smiley2k:

10 saat önce, Yakup Çağatay said:

bir de koçcu olacan

onlar daha iyi olsun, övünelim diye yapıyorum :kıhkıh:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Alınır güzelce sakin sakin binilir.

:yemek:

On 22.12.2015 at 10:10, Mert Yürüyen said:

o gelsin bu gelmesin değil... hepsi gelsin. paşa gönlüm ne isterse, paramında yettiği kadar alayım.

neden 182 liği otomatik kullanma zevkinden mahrum kalayım, hemde tam otomatik... ayağım tabanı delip geçecek şekilde gaza basmak istiyorum belki :smiley2k:

onlar daha iyi olsun, övünelim diye yapıyorum :kıhkıh:

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.