Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Önerilen Mesajlar

Ben bugun goodyear ultragrip 8 leri taktirttim beyler.Tanesi 230 kaymak . Nitrojenli havada bastilar.Otokoctan aldim.205:55:16 taktirttim.Otokoc servis israrla 215:55:16 takalim dedi ama ben istemedim.Kışa hazırım :kıhkıh:

Doğru ve iyi yapmışsın, güle güle zor durumda kalmadan kullan

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...

Eski focusumu kar lastikleri üzerinde sattım cillop gibiydiler daha, bu saatten sonrada yeni arabaya kış lastiği almazdım ama bu ay bizi Ankara-Bursa-İstanbul ve bu yolların dönüşü bekliyor yine dayanamadım siparişi verdim yarın gelecekler fakat UG8 215x55x16 diye bir lastik yok, bayii bizzat akrabam olur listeyi açtık baktık hatta good year'ı aradı yanımda MS serisi 215x55x16 kış lastiği var ama UG8 değil ve çok pahalı yani iskontosuyla 300 TL civarında bende tanesi yaklaşık 230 TL ye 205 taban UG8 almak durumunda kaldım.

Aslında lastikçideyken almaktan vazgeçmiştim ama hemen orda telefondan focusclubtr.com'a girdim Bora bey'in de 205 taban taktığını okudum :) siparişi verdim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Eski focusumu kar lastikleri üzerinde sattım cillop gibiydiler daha, bu saatten sonrada yeni arabaya kış lastiği almazdım ama bu ay bizi Ankara-Bursa-İstanbul ve bu yolların dönüşü bekliyor yine dayanamadım siparişi verdim yarın gelecekler fakat UG8 215x55x16 diye bir lastik yok, bayii bizzat akrabam olur listeyi açtık baktık hatta good year'ı aradı yanımda MS serisi 215x55x16 kış lastiği var ama UG8 değil ve çok pahalı yani iskontosuyla 300 TL civarında bende tanesi yaklaşık 230 TL ye 205 taban UG8 almak durumunda kaldım.

Aslında lastikçideyken almaktan vazgeçmiştim ama hemen orda telefondan focusclubtr.com'a girdim Bora bey'in de 205 taban taktığını okudum :) siparişi verdim.

Zaten Ford'un kullandığı onaylı bir ebad 205/55-16, endişeye mahal yok, dar tabanın tutunması daha iyi olacağından da karda avantajlı.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bugün 4 adet UG 8 205x55x16 lastiklerim gelmiş taktırdım, Lastikte jant koruma sistemi varmış takan elemanlar söyledi, lastik yanakları biraz dışa bombeli, bu da kaldırıma yanaşma gibi durumlarda jantın sürtünmesini engelliyormuş.

Hoşlaştım :blink:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.