Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Şubatta İspanya...

Gürkan Çakıroğlu

Önerilen Mesajlar

2 saat önce, H. Cenk said:

Nerde kalacaksın . Otel tavsiyen var mı ? Biz de temmuzda romadayız. Daha önce hiç gitmedik. Tamam sıcak olur ama ne yapalım izin mizin yok bize, anca  bayram tatilinde gidebiliyoruz.  Biletimizi aldık. 

vay be :)

biz normalde 4kişi+ gittiğimizde AirBNB'den ev kiralıyoruz paris gezimizde eyfelin dibinde kalmıştık.. aahh paris aaahh...

roma için karıkoca gidiyoruz sadece öyle olunca otelde kalmak daha pratik ve ekonomik geldi. henüz almadık ama hanımın pazar araştırmalarından şu sonuca çıktık ETS'nin sitesindeki oteller bookingden daha ucuz. aynı otel de 300 euro fark olduğunu gördük bazılarında. ama buradaki olayda şu tabi, ets para peşin istiyor, bookingde her zaman iptal şansın var... ama net bir yer henüz ayarlamadık. 

1 saat önce, Gürkan Çakıroğlu said:

Hocam bilgi ve fikirler için teşekkür ederim. Son karar verirken değerlendirmeye alacağım.

Ben de size Roma ile ilgili nacizane tavsiyede bulunayim. Mutlaka şehir içinde kalın, Termini otellerini tercih etmeyin. Hotel delle Vittorie tavsiye ederim. Şehir içinde şirin ve temiz bir otel Via Col Di Lana caddesinde, Lepanto metro istasyonu 10 dk yürüme mesafesi ve Vatikan 1 durak. Aynı cadde üzerinde en meşhur Roma dondurmacisi Vanni var, büyük de bir cafe patisserie aynı zamanda sabaha kadar açık harika bir mekan :)

bunları yazdım bir kenara hocam, saolun :) 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

11 dakika önce, Yakup Çağatay said:

Gidelim hadi :D

Koç ailem üyesine indirim var mı?

hayırdır ?koç ailem, yapıkredi vs vs... otosan'a mühendis mi olucaksın napıcan anlamadım ki hocam :) 

koçailem sadece setur da olur ama ne kadar olur bilemem, o noktada şemsiye ile tanışma olasılığın yüksek :) @Yakup Çağatay

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

16 saat önce, Mert Yürüyen said:

hayırdır ?koç ailem, yapıkredi vs vs... otosan'a mühendis mi olucaksın napıcan anlamadım ki hocam :) 

koçailem sadece setur da olur ama ne kadar olur bilemem, o noktada şemsiye ile tanışma olasılığın yüksek :) @Yakup Çağatay

Seni denemiştim :P Breh :D 

Yeşil pasaportum varken ne güzeldi hayat :D 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

1 dakika önce, Yakup Çağatay said:

Seni denemiştim :P Breh :D 

Yeşil pasaportum varken ne güzeldi hayat :D 

koç ailem güzel bir uygulama... araba alırken bir üst paketi bedavaya alıyorsun, tam buraya denk geliyor genelde :)

yeşil pasaport yeryüzündeki en subjektif, en yanlı, en gıcık olduğum uygulamalardan biri... düşünüyorum ve hiçbir anlam veremiyorum? ne yani devlet memurunun durumu benden iyi ve gittiği ülkeye iltica etme ihtimali benden daha mı zayıf? çok demode bir uygulama... umarım en kısa sürede kalkar... dur hatta bir dava mı açsam ya, eşitsizlik vs vs diye...

ama sonuç olarak faydalanan açısından süper bir durum tabi, dibine kadar faydalanmak lazım :) benim ki ciğer/kedi/kasap hikayesi :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

5 dakika önce, Mert Yürüyen said:

koç ailem güzel bir uygulama... araba alırken bir üst paketi bedavaya alıyorsun, tam buraya denk geliyor genelde :)

yeşil pasaport yeryüzündeki en subjektif, en yanlı, en gıcık olduğum uygulamalardan biri... düşünüyorum ve hiçbir anlam veremiyorum? ne yani devlet memurunun durumu benden iyi ve gittiği ülkeye iltica etme ihtimali benden daha mı zayıf? çok demode bir uygulama... umarım en kısa sürede kalkar... dur hatta bir dava mı açsam ya, eşitsizlik vs vs diye...

ama sonuç olarak faydalanan açısından süper bir durum tabi, dibine kadar faydalanmak lazım :) benim ki ciğer/kedi/kasap hikayesi :)

Bak şimdi Mert.......

Cık cık cık :)

53 dakika önce, testuser said:

@Yakup Çağatay biz de gidelim :( 

49 dakika önce, Yakup Çağatay said:

Gidelim hadi :D

Koç ailem üyesine indirim var mı?

Yol parası ucuza geldi :)

3 kişi THY 1300 TL.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

16 saat önce, Mert Yürüyen said:

Ba ba ba ba... Koçailem güzel uygulama , yeşil pasaport tu kaka...

Bu ne yaman çelişki annem..

16 saat önce, Gürkan Çakıroğlu said:

Bak şimdi Mert.......

Cık cık cık :)

Yol parası ucuza geldi :)

3 kişi THY 1300 TL.

Temmuzda Roma 4 kişi , gidiş geliş 1460 TL 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

7 dakika önce, H. Cenk said:

Koçailem güzel uygulama , yeşil pasaport tu kaka...

Bu ne yaman çelişki annem..

Temmuzda Roma 4 kişi , gidiş geliş 1460 TL 

emek var orada, boşa indirim yapmıyor koçailem, çatır çatır alıyor karşılığını kırbacıyla :)

bende yazayım... mayıs ta roma iki kişi gidiş dönüş 550 TL :öp:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

1 dakika önce, Mert Yürüyen said:

emek var orada, boşa indirim yapmıyor koçailem, çatır çatır alıyor karşılığını kırbacıyla :)

bende yazayım... mayıs ta roma iki kişi gidiş dönüş 550 TL :öp:

ötekinde hiç emek yok.. Biz bütün gün t***k kebabı yapıp maaş alıyoz zaten :) 

Mayıs tabii daha iyi seçenek ama maalesef benim iznim yok. Benim aldığım fiyat Temmuz bayram dönemi için muhteşem.. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi, H. Cenk said:

ötekinde hiç emek yok.. Biz bütün gün t***k kebabı yapıp maaş alıyoz zaten :) 

Mayıs tabii daha iyi seçenek ama maalesef benim iznim yok. Benim aldığım fiyat Temmuz bayram dönemi için muhteşem.. 

malzemesinden bağımsız olarak kebap falan demeyelim, rejim yapıyorum, respect! :)

yok abi yeşilpasaport'un çalışma ile ilgisi yok ki, olay tamamen diplomatik... neyse, alıcam pasaportunuzu ama kafaya koydum :)

Ben aslında böyle sadece gezip görmeye değilde aslında bir organizasyon bahanesiyle yurtdışına gitmek istiyorum. inşallah ileride o kadar refah sahibi olabilirim.

Mesela wimbledon'ı izlemek için ingilterede, tour de france için fransa ve özellikle pirenelerde, ne biliyim avrupa/dünya kupası final maçları vs. vs. yani. 

ne kadar güzel olurdu... 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

1 dakika önce, Mert Yürüyen said:

malzemesinden bağımsız olarak kebap falan demeyelim, rejim yapıyorum, respect! :)

yok abi yeşilpasaport'un çalışma ile ilgisi yok ki, olay tamamen diplomatik... neyse, alıcam pasaportunuzu ama kafaya koydum :)

Ben aslında böyle sadece gezip görmeye değilde aslında bir organizasyon bahanesiyle yurtdışına gitmek istiyorum. inşallah ileride o kadar refah sahibi olabilirim.

Mesela wimbledon'ı izlemek için ingilterede, tour de france için fransa ve özellikle pirenelerde, ne biliyim avrupa/dünya kupası final maçları vs. vs. yani. 

ne kadar güzel olurdu... 

İlgi alanlarının farkına bak ben de mayısta giroda mortirolo yokuşunu, temmuzda alp dHuezi izlemek için Fransada olmak falan isterdim 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

29 dakika önce, H. Cenk said:

İlgi alanlarının farkına bak ben de mayısta giroda mortirolo yokuşunu, temmuzda alp dHuezi izlemek için Fransada olmak falan isterdim 

bence paralel, mortirolo ve alpe d'huez de bende yanında takılabilirim... hem çok güzel sw araçlar oluyor -takım arabaları- onları da inceleriz :) 

Mert Yürüyen tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.