Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3 4d paspas merak edenler

Önerilen Mesajlar

He seninkini biliyorum abi bendede hali var ama yagmur camur ugrasamiyorum bunu biara forumda soranlar olmustu ondan koydum s dizayn 4d diye geciyor bende agir diye aldim oturdu kaldi 

Bir de ayağın ıslakken kayabilirsin. Ben ayağımı pedalın altına sokmayı becermiştim [emoji10] [emoji10] [emoji10] [emoji10]

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

3 dakika önce, Doğan Kurban said:

Bir de ayağın ıslakken kayabilirsin. Ben ayağımı pedalın altına sokmayı becermiştim emoji10.pngemoji10.pngemoji10.pngemoji10.png

Islakken mi ?

Ben birde sarp marka yagla besliyorum toz toprak iz birakmasin diye böylelikle tozu kiri uzun süre göstermiyor eski paspasida böyle kullanirdim çok şukür bi sorun olmadi bende 

Bazilari lastikleri parlasin ister benimde paspaslar herzaman temiz olacak 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2 saat önce, Doğan Kurban said:

Hah buldum. Serkan şöför tarafı bazen kayabiliyor. Altına cırt koy sabit durur. Benim paspas bu

cf92cffbcc6fb2a9d389b5ee5ef6a739.jpg

Diğer fotoları bulamadım.

Bu paspas özel yapım falan mı?

Çok beğendim. En yakın zamanda bi döşemeciyle görüşmek lazım. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

8 dakika önce, Ümit Vaysaloğlu said:

Bu paspas özel yapım falan mı?

Çok beğendim. En yakın zamanda bi döşemeciyle görüşmek lazım. 

Evet evet Türkiye de sanırım 2 tane var.Biri bende diğeri Teoman da. Bu takımı çinde yaptırdık.Alt siyah parça suni deri.Üstündeki halıfleks tarzında bir parça.Karmayı felan gayet güzel engelliyor.Üstünde de metal parça var topukla paspası parçalamayalım diye. Hemen kenarda da ayakkabı koyma yeri var.Ayakkabıyla basmak yasak sıkar biraz :D  .Ümit arka koltuk kısımları çok güzel arabanın orj döşemesi hiç görünmüyor. Bir ara ayrıntılı foto atarım incelersin.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bende de halı paspas vardı. Kış gelince derme çatma bir pas pas koydum. Fakat daha önceki Focus'da kauçuk pas pas vardı süet ve nubuk ayakkabılarımın arkası simsiyah oldu yazık oldu ayakkabılarıma :(. @Doğan Kurban paspasları çok hoş, v.i.p kıvamında. Temizliği rahat mı @Doğan Kurban, birde maliyeti ne söyleye bilir misin?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2 dakika önce, Soner Erik said:

Bende de halı paspas vardı. Kış gelince derme çatma bir pas pas koydum. Fakat daha önceki Focus'da kauçuk pas pas vardı süet ve nubuk ayakkabılarımın arkası simsiyah oldu yazık oldu ayakkabılarıma :(. @Doğan Kurban paspasları çok hoş, v.i.p kıvamında. Temizliği rahat mı @Doğan Kurban, birde maliyeti ne söyleye bilir misin?

200+ kargo tuttu.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.