Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Ankara Ford Yetkili Servisi Başer Ford'dan üyelerimize indirim

Önerilen Mesajlar

4 hours ago, Doğan Kurban said:

Ya balatalarım bagajdaydı dışarıda değiştirecektim. Araba bakımda lifte alınınca dedim nasılsa dışarıda da işçilik verecez. Balataların işçilik ücreti alındı sadece.

Ha hava filtresi ve poleni kendim değiştiriyorum. Nasılsa sarf malzeme. Bakımda sonuçta senin inisiyatifinde o malzemeler. Para vermeye gerek yok bence servise. Dışarıdan alıp değiştir geç en güzeli

YUH! 143TL ye balata değiştirmek nedir yahu, parçasıda içinde değil. Bugatti Veyron mu bu. Sen indirim aldığını mı sanıyorsun şimdi? Uf uf... Bir de utanmadan sökme takma işlemine 1.10 ile çarpmış. Servis danışmanını gözden geçir bence. Dalga geçer gibi iş yapmış.

Servet Ö. tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

YUH! 143TL ye balata değiştirmek nedir yahu, parçasıda içinde değil. Bugatti Veyron mu bu. Sen indirim aldığını mı sanıyorsun şimdi? Uf uf... Bir de utanmadan sökme takma işlemine 1.10 ile çarpmış. Servis danışmanını gözden geçir bence. Dalga geçer gibi iş yapmış.

Yav dur şimdi. Benim bildiğim aynı anda ön arka balata değişince önler daha önce biterdi. Benim arka balatalar bitmiş. Önler yarıydı. Neden sebep kü
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bir saat önce, Doğan Kurban yazdı:

Yav dur şimdi. Benim bildiğim aynı anda ön arka balata değişince önler daha önce biterdi. Benim arka balatalar bitmiş. Önler yarıydı. Neden sebep kü

önlerin 3. arkaların 2. değişimidir

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 3 ay sonra...

Ayın 12 sinde aracımı 30.000 bakıma götüreceğim, Başeri aradım indirimlerden falan bahsetmeden randevu aldım ve fiyat sordum. normalde 830 olduğunu iskontolu fiaytının 750 tuttuğunu söylediler. önceki sayfada en son nisan ayında bakım yaptıran arkadaşların paylaştığı fatura resimlerine göre oldukça zam yapmışlar gibi???

bir de en son site indirimi için kiminle görüşmemiz gerekiyor bilgisi olan var mı? çünkü daha önce verilen isimlerden bir kısmı işten ayrılmış diye yazılmıştı. @Doğan Kurban 

polen filtresi bir faturada 83 TL N yazılmışken diğerinde 35 TL D yazıyor oda ayrıca kafa mı karıştırdı. birisinde N yazıyor, diğerinin karşısında D . D malzeme olmadan sadece değişim mi o yüzden mi acaba.

geçen sene 327 tl ye 15.000 bakımını Başerde yaptırmıştım oldukça hesaplıydı, şimdiki tamam 30000 bakımı ama yine de çok fark gibi geldi.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...
  • 8 ay sonra...

Arkadaşlar, Başer oto da servis danışmanı Arzu Yurtseven ile görüşebilirsiniz. Sitemize 20 ye 30 indirime devam edecek. Benim iş uzun süreceği için beklemeyeyim diye bana ikame araç bile verdi. 1360 TL ye bakımları yaptırdım. Fren hidrolik sıvısı da değişmesi gerekiyormuş onu bilmiyordum. Tavsiye olarak motor yağı değişirken motor ve boru içerisinde oluşabilecek  partikül vb sarmalara karşı temizlikten bahsetti. Normalde 140 TL imiş, iskonto indirimler falan ... dedi unuttum. Hepsi dahil hesaplamasını ve indirimli sonucu söylemesini istedim. 1500'ü gözden çıkartarak gitmiştim zaten, ama hesaplarımda bu temizlik ve fren hidrolik sıvı değişimi yoktu, bunlar ile birlikte 1360 deyinde kabul ettim hepsini yaptırdım. Saat 6 yı geçtiği için faturayı hazırlayamadı, faturayı alınca resmi paylaşırım detaylı görülebilmesi için.

Geçen sene site adına Turgay Sezer Bey ile konuşmuştum ancak izinli olduğu için onunla iletişime geçemedim.

Başere gittiğinizde sitemize indirim yapan görüşebileceğiniz servis danışmanları güncel olarak (kendilerinden izin almıştım sitede isimlerini paylaşmak için);

Arzu Yurtseven

Turgay Sezer

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

07.05.2018 - 08:17 tarihinde, Aşkın K. yazdı:

1360 deyinde kabul ettim hepsini yaptırdım

1360 TL ye araca ne yapıldı çok merak ediyorum açıkcası. Ağır bir bakım yapıldı sanırım, yoksa hidrolik değişimi ve carbon clean ile bu paralar pek fazla göründü gözüme.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 7 ay sonra...

2017 model benzinli otomatik focusum'un, Ankara Başer oto'da 24.12.2018 de yapılan ilk bakım faturasını paylaşıyorum. Tan Oto  ve Otokoçta 750 TL civarı fiyat verilen ilk bakımı Başer oto da ilk önce 720 TL civarı söylenmesine rağmen focusclub üyeliği hatırlatınca 565 TL 'ye kadar düşürdü. Detaylar aşağıdaki gibidir. 

image.png.05dd86f0a08ad724031b8ec73c6e6678.png

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2 saat önce, Serdar D. yazdı:

2017 model benzinli otomatik focusum'un, Ankara Başer oto'da 24.12.2018 de yapılan ilk bakım faturasını paylaşıyorum. Tan Oto  ve Otokoçta 750 TL civarı fiyat verilen ilk bakımı Başer oto da ilk önce 720 TL civarı söylenmesine rağmen focusclub üyeliği hatırlatınca 565 TL 'ye kadar düşürdü. Detaylar aşağıdaki gibidir. 

image.png.05dd86f0a08ad724031b8ec73c6e6678.png

Aynı bakımı 1 ay önce Kartaş'ta 465 TL'ye yaptırdım.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.