Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Ankara Ford Yetkili Servisi Başer Ford'dan üyelerimize indirim

Önerilen Mesajlar

Arkadaşlar hepinize merhabalar

Ankara ve çevre illerdeki üyelerimiz için bugün Başer Ford servisi ile görüşmede bulunduk.Üyelerimizin yararına olacak bir görüşme oldu.Kendilerinden Focusclubtr üyeleri için yedek parçada %20 ve işçilikte %30 indirim yapabilecekleri sözünü aldık.Tek yapmamız gereken forumumuzun stickerı ile aşağıda kartviziti olan servis danışmanı Mustafa bey e gitmeniz.Forumumuz üyeleri için her türlü yardımı yapacaklarını ilettiler.Bu yapılan indirim ford lifecard dan bağımsız olarak yapılacak.

Tabi ki: Araçta sticker'ımız bulunmak ZORUNDADIR.

Haftaya daha kamsamlı bir görüşmemiz olacak.Umarım daha güzel şeyler yapabiliriz.Hayırlı olsun hepimize.

• Beğen 17
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

biizim yağı kaça vereceklermiş ???  :D

ben 3. bakımda %20 standart indirim, 50 tl life indirimi aldım.. polen filtresiz, 3 buji ile 488 ödedim.. bence önce şasi numaranızı söyleyin, fiyatı alın, sonra gidin..

bu indirim kuponlarınıda nasıl aldım???  birgün baktım arka parktaki tüm fordların üstünde otokoç konya nın bıraktığı bir zarf.. içinde 1.bkm %10, 2. bkm %15, 3. ve 4. bkm  %20 indirim kuponları..ve bu kuponları, hiç kuponunuz olmasa bile faturayı kesen elemanlarda yüzlerce var, işlerine geldkleri oranda yapıştırabiliyorlar, tanıdık, pazarlık vb etkenler.. zaten 3. veya 4. bakımdan sonra garantisi biten araçlara kampanya var.. mesela geçen ay 2011 model ve öncelerine standart bakım..259 tl idi..

umarım gerçek-indirimlerinde samimilerdir de arkadaşlara faydası olur

düşünüp, uğraştığınız içinde ayrıca tşk ler..

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Abi son bakımımı 30 bin yani 325 tl ye yaptırdım. Polen hariç geri kalanların hepsi var. Bu indirim olayını net konuştum.Önce bindirim sonra göstermelik indirim yapacaksanız hiç indirim yapacağız demeyin dedim.Hatta direk örnekledik. @Hakan H. nin aracının garantisi bitmiş.Güncelleme istiyordu fiyat istedim. 100 tl +kdv dedi.Sonra işçilikten %30 indirim yaptı.Üstüne de ford lifecard ile gelebilecek indirimi de hesaba katıp 60-70 tl civarı olacak dedi. Açıkcası hiç olmamasındansa extra indirim iyidir.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

30bin bakımı öncesi güzel bir haber heleki Eskişehir Otokoç'tan 600-700 lira arası bir fiyat almışken... Tabi yapılacak indirimin Ankara-Eskişehir arası yakıt masrafını tolere edeceğini düşünmüyorum ama yinede çabanıza,emeğinize sağlık abi,bir arayıp konuşalım bakalım.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

18 saat önce, Mehmet Demir said:

biizim yağı kaça vereceklermiş ???  :D

ben 3. bakımda %20 standart indirim, 50 tl life indirimi aldım.. polen filtresiz, 3 buji ile 488 ödedim.. bence önce şasi numaranızı söyleyin, fiyatı alın, sonra gidin..

bu indirim kuponlarınıda nasıl aldım???  birgün baktım arka parktaki tüm fordların üstünde otokoç konya nın bıraktığı bir zarf.. içinde 1.bkm %10, 2. bkm %15, 3. ve 4. bkm  %20 indirim kuponları..ve bu kuponları, hiç kuponunuz olmasa bile faturayı kesen elemanlarda yüzlerce var, işlerine geldkleri oranda yapıştırabiliyorlar, tanıdık, pazarlık vb etkenler.. zaten 3. veya 4. bakımdan sonra garantisi biten araçlara kampanya var.. mesela geçen ay 2011 model ve öncelerine standart bakım..259 tl idi..

umarım gerçek-indirimlerinde samimilerdir de arkadaşlara faydası olur

düşünüp, uğraştığınız içinde ayrıca tşk ler..

Öncelikle Doğan abiye teşekkürler benimde bakım zamanı gelmişti :)

Benim araç önceki sahibinde 2.bakımına 33binde eylül 2014te girmiş, şuan 45binde ama 1 yılı geçti, servisin verdiği yağ değişim kartında 48bin yazıyor ama tarih belirtilmemiş, ford da bakım aralığı 15bin mi yoksa 15bin yada 1 yıl mı?

Araçta herhangi bir servis uyarısı vermedi (böyle bir özellik varmı bilmiyorum)

Garanti kapsamında araç 48bini beklememde sorun olur mu acaba?

bujiler 3. bakımda mı değişiyor yoksa sizmi değişim talep ettiniz?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

11 dakika önce, Özgür Yıldız said:

Garanti kapsamında araç 48bini beklememde sorun olur mu acaba?

bujiler 3. bakımda mı değişiyor yoksa sizmi değişim talep ettiniz?

garanti devam ediyorsa bir önceki bakımdan bir yıl sonra diğeri yapılmalı..km 15.000 olmasa bile..

bujiler normalde 45.000 de değişiyor.. arabam 28.000 de 3. bakıma girdi.. usta gerekmez dedi, yetkili isterseniz değişelim dedi.. bende değiştirin dedim.. sizin zaten zamanı gelmiş..  45.000 baımı polen hariç+3 buji ile listesi 750 civarı..indirimlerle 488 e geldi.. başer bunu 420-450 aralığında yapmalı adam gibi indireceklerse..

yağ-yağ filtresi-hava filtresi-3 buji(+işçilik)

siz kesin bakıma gitmelisiniz

Mehmet Demir tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

bugün kapalıdır sanırım h.içi arayıp bir fiyat ve randevu alayım o zaman.

eğer dediğiniz gibi 400lü rakamları verirlerse sanırım başka servisten fiyat almaya gerek kalmaz

Eskişehirde aracı alırken yetkili servisten kayıtlarına bakmıştık danışman 2. bakıma 33binde girdiğini bir sonraki bakımın 48binde olacağını söylemişti(araçtaki yağ kartında da aynısı yazıyor) bana 1 yıldan bahsetmedi :mad:

Böyle bir araca neden servis uyarısı koymazlar ki? 99model golfümde bile 1 yıl veya 15bin km uyarısı vardı

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hocam arabayı alırken garanti şartlarına bakmadınız mı peki veya kullanım kılavuzuna :)

Neyse şuan geçmişin önemi yok kullanıcınında sorumlu olduğu noktalar var sizinde ilgilenip okumanız lazım. Malum insanlar hata yapan varlıklar :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

bugün kapalıdır sanırım h.içi arayıp bir fiyat ve randevu alayım o zaman.

eğer dediğiniz gibi 400lü rakamları verirlerse sanırım başka servisten fiyat almaya gerek kalmaz

Eskişehirde aracı alırken yetkili servisten kayıtlarına bakmıştık danışman 2. bakıma 33binde girdiğini bir sonraki bakımın 48binde olacağını söylemişti(araçtaki yağ kartında da aynısı yazıyor) bana 1 yıldan bahsetmedi :mad:

Böyle bir araca neden servis uyarısı koymazlar ki? 99model golfümde bile 1 yıl veya 15bin km uyarısı vardı

Özgür karttaki arkadaşla irtibat kurmayı unutma. Bendende selam söyle.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.