Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Beyaz meleğe ışıklandırmalar

Önerilen Mesajlar

Oncelikle herkese iyi forumlar ve iyi geceler...

Arkadaşlar kısa süre önce almış olduğum focus 2 aracıma basit ışıklandırmalar yaptım. Sizlerin de konu hakkında fikirlerinizi almak istiyorum. Yapmak isteyenlere de her türlü yardımcı olmaya çalışırım.

Yaptıklarımıza gelince; 

•Kontaktan kilit açılınca kısa süreliğine yanan sisler ve parklar (süreyi istediğimiz gibi ayarlayabiliyoruz)

•İç kapi kollarına yeşil led

•Yan ayna altlarına turuncu karşılama ışığı 

•Farlardaki sinyalelin içine amerikan park tarzı ampul.

•Yan aynalara sinyal.

•2 renkli far içi led. Hem gündüz farı hemde sinyal olarak kullanılıyor.

Uygulama ile ilgili videolar mevcut. Farların yapım aşaması ile ilgili yakın zamanda resim atmaya çalışacam.Sadece ic kapı kollarındaki led ile ilgili görsel  yok elimde. Onu da en kısa zamanda atmaya çalışacam.

Cevat Topaloğlu tarafından düzenlendi
  • Beğen 5
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Farların sökülmüş hali ve montaj hali resimlerde görüldüğü gibidir. Farları sökmek baya uğraştırdı. Fakat sonucu görünce uğraştığıma değdi diye düşünüyorum :) 

Araç inci beyazı olduğu için ayna altı karşılama ışıklarını turuncu olarak tercih ettim.

Ayni şekilde teyip ve göğüste ışıklar yeşil olduğu için ic kapı kollarinda yeşil renk led tercih ettim.

20151208_180631.jpg

20151208_180600.jpg

20151205_212318.jpg

20151205_212305.jpg

20151205_212248.jpg

20151205_212232.jpg

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 3 ay sonra...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.