Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Senin Eskin Benim Yenim Projesi

Ahmet Özcan

Önerilen Mesajlar

Ahaha fena bişey buldum ama söylesem mi bilemedim.

Telefondan oy kullanıp wifi yi kapatıp yeniden oy kullanın.Wifi ye bağlanıp geri wifiyi kapatın yeniden ullanın.5 oy benim karışmam.

Abey bende ona benzer birseyler yaptimda. Hotspot shield tarzi programlarla sabaha kadar oy atilirmi dersin :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sevgili @Ahmet Özcan öncelikle bu başarılı proje ve öğrencilerine bağlılığın için kutlarım. Keşke kırsaldan böyle binlerce proje üretilse...

Şunu sormak istedim: Oylamada destek yeterli mi yoksa projeye maddi katkı da isteniyor mu? Eğer evetse gönderi adresi nedir?

Bir de bu örneğe bakarak toplumdaki adalet ve eşitlik duygusunun kurnazlık tarafından nasıl yok edildiğini görmek rahatsız edici. Mükerrer oylarla kazanmak ne kadar tatmin eder bilemedim. Bir eleştiri de getiremiyorum, çünkü sen yapmasan diğerleri yapacak ve bu maalesef oyunun kuralı. 

Neyse canım ne olursa olsun sonunda kazanan muhtaç öğrenciler olacak... 

Bir kez daha kutlarım, 316.oy ile 25.sıradasın şimdilik. 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Suan 902 oydayiz ve ilk 10 girdik.

3 saat önce, Cem Boneval said:

Sevgili @Ahmet Özcan öncelikle bu başarılı proje ve öğrencilerine bağlılığın için kutlarım. Keşke kırsaldan böyle binlerce proje üretilse...

Şunu sormak istedim: Oylamada destek yeterli mi yoksa projeye maddi katkı da isteniyor mu? Eğer evetse gönderi adresi nedir?

Bir de bu örneğe bakarak toplumdaki adalet ve eşitlik duygusunun kurnazlık tarafından nasıl yok edildiğini görmek rahatsız edici. Mükerrer oylarla kazanmak ne kadar tatmin eder bilemedim. Bir eleştiri de getiremiyorum, çünkü sen yapmasan diğerleri yapacak ve bu maalesef oyunun kuralı. 

Neyse canım ne olursa olsun sonunda kazanan muhtaç öğrenciler olacak... 

Bir kez daha kutlarım, 316.oy ile 25.sıradasın şimdilik. 

Acikcasi bu projeyi tum ozel okullara mail olarak attim. Sadece bir okuldan donut aldim o da idare ile gorusecegini soyledi. Cok duyarli degiller ozel okullar. Benim amacim Kiliste bulunan cocuklara yardim etmek. Kendi ogrencilerim icin degil farkli koylerdeki ogrenciler icin ugrasiyorum. Hurriyetteki projeye de katilma sebebim belki sesimiz duyulur cocuklarimiz kutuphanesiz kalmaz diye. Oylamada suan ilk ona girdik. 902 oyumuz mevcut.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

992. oyda bende... 

şu anda call center operasyonda çalışan 350-400 kişi var lınkı hepsine atsam birden fırlar ama diğer katılanlar için ne derece doğur olur bilemedim...

toplu olmasada çevremdekilere paylaşacağım.. başarılar.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

23 dakika önce, Cem Boneval said:

Tamam da Ayhan velev ki bilmemne grubu ile iletişime geçtim, tamam yardım edelim dediler, ne yapacaklar? Sana oy mu verecekler?

Oy isin sadece reklam ayagi. Proje duyulsun diye boyle bir yola basvurdum. Bize okuma, hikaye ve kaynak kitabi gonderebilirler

19 dakika önce, teoman soydaş said:

992. oyda bende... 

şu anda call center operasyonda çalışan 350-400 kişi var lınkı hepsine atsam birden fırlar ama diğer katılanlar için ne derece doğur olur bilemedim...

toplu olmasada çevremdekilere paylaşacağım.. başarılar.

Sonucta insanlar oy kullaniyor atsaniz iyi olur bence

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 3 hafta sonra...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.