Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Senin Eskin Benim Yenim Projesi

Ahmet Özcan

Önerilen Mesajlar

Ahmet Özcan, Kocabeyli İlkokulu

Merhabalar, Kilis ilinin Kocabeyli köyünde sınıf öğretmeni olarak görev yapmaktayım. Bildiğiniz üzere köy okullarının başta kitap olmak üzere çok fazla eksiği bulunmaktadır. Bu bağlamda Okul Aile Birliğimiz 'Senin Eskin Benim Yenim' adı altında bir proje yürütmeye karar verdi. Bu projeyle özel okullarda 2014-2015 Eğitim-Öğretim yılında kullanılmış olan olan hikaye ve okuma kitaplarını ile kırtasiye malzemelerini toplayarak Kilis ili içerisinde bulunan tek sınıflı köy okullarına ulaştırmayı amaçlıyoruz. Bu konuda sizlerden yardım talep ediyoruz. Sonuçta özel okullardaki çocukların maddi durumu ortada ve bu yıl kullandıkları hikaye kitaplarını ve kırtasiye malzemelerini seneye kullanmayacaklar ama o kitaplar bize ulaştırılırsa Kilis ili içerisinde sayısız çocuk mutlu olacaktır.

http://www.hurriyet.com.tr/24kasim/24kasim24hayal

Hürriyet Gazetesinin başlatmış olduğu projeyle ilk 24 e giren hayaller gerçekleştirelecek. Bunun için için ise oylarınıza ihtiyacım var. Amacım Kilis'te bulunan tüm birleştirilmiş sınıflı okullara yardımcı olmak. Üsteki linke tıklayıp Kilis ilini seçerseniz bizim projeyi görürsünüz. Desteklerinizi bekliyorum.

İkinci olarak ise özel okulda çalışan öğretmen arkadaşlarımız varsa projemize destek olmalarını rica ediyoruz. Sonuçta kendim için değil öğrencim olmayan farklı köylerdeki çocuklar için istiyorum.

• Beğen 6
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.