Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Sync 2'ye Siri Güncellemesi Geldi

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

Ford, 2011 model sonrasında satılan Sync 2'ye sahip sistemlere Siri güncellemesi sundu.
Bizim için 2014 model ve sonrası. En basit söylemi ile dokunmatik ekrana sahip olan sistemlere.

Neler yapılabilecek?

Adres defterinizdeki kişiler ile telefon görüşmesi yapabilirsiniz.

Restoran veya diğer ilgilendiğiniz yerlerin telefon numaralarını arayabilirsiniz.

Bir hatırlatma veya alarm ayarlayabilirsiniz.

Hava durumunu öğrenebilirsiniz.

Müzik seçip ve çaldırabilirsiniz.

Sesli mesaj atıp ve metin mesajlarını alabilirsiniz.

Apple Maps aracılığıyla navigasyon sistemini kullanabilirsiniz.

Usa için yazılım buradan indirilebilir durumda.

Avrupa araçları şu an için servislerine gitmek zorunda.

Biz, SYNC 3'ü bekliyoruz :) 

Videosu

C4089814FUSI_IPMyFrdTchScrn_mj.thumb.jpg

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

6 dakika önce, Ali Rıza Arık said:

Bende 2015 Focus var biz Nasıl yükleriz bu güncellemeyi ? 

Üstteki linkten güncellemeyi alıp usb ile araca takın.Aracınızında teypin menüsünde güncelle seçeneği var diye biliyorum.Bu şekilde güncellemesini yapabilirsiniz.Umarım yanlış yönlendirmemişimdir.

Doğan Kurban tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

39 dakika önce, Cihan Kul said:

Güncelleme kuzey amerika için yayınlanmış. Dosyayı indirebilmek için siteye üye olunması gerekiyor(şasi numarası istiyor ve bizim numaralar uymuyor:). sanırım avrupa için çıkarsa indirebiliriz.

Amerika veya Kanada da yaşayan bir tanıdıkdan bir numara edinmek lazım o halde...

Servise sorsan bilirler mi diyecektim ama vazgeçtim :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bizim için de gelir yakında, yayınlarız :)

Not: Gelecek olan şey bu yazılım update'i değil, netten indirip bireysel güncelleme olayı Avrupa'da yok o gelecek.

Bu siri güncellemesi için, SERVİS'e gidilmesi şart. 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...
14 dakika önce, Serkan D. said:

servisi aradım siri diye bir şey duymamışlar

hangi serviste yükleniyor merak ettim doğrusu

Öncelikle Focus IV diye aracınızı tanımlamışsınız öyle bir araç gelmedi henüz :) 

Focus MK3 MCA olur kendileri yani halk dilinde Focus 3.5

Sorunuza gelecek olursak, multi medya güncellemem mevcut mu diye sormanız yeterlidir. İçinde ne olduğunu bilmeleri gerekmiyor :) 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 3 ay sonra...
1 saat önce, Ali Rıza Arık said:

Bu konu içn bir gelişme var mı ? halen güncelleme gelmedi sanırım bizim araçlar için 

Servise uğramanız tavsiye olunur. Veya aracınızın Şase no ile etis.ford.com adresinden kontrol edebilirsiniz 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 1 yıl sonra...

Merhaba arkadaşlar.Herkese hayırlı işler....

Bu sabah aklıma esti servise gidip sync 2 ye gelen siri güncellemesini yaptırayım dedim.Demez olaydım...

Aracı (Kars Cihan Otomotiv)servise soktum görevli çocuk geldi , anlattım ama pek anlamadı.Arabanın sorunu ne diye sormaya başladılar.Sorun yok keyfe keder güncelleme istiyorum dedim.Bakalım dediler.Modül bağlandı ama biraz uzun sürdü.İnternet yavaşmış.Neyse Müzik sistemini indirip kurdu. Sync ide güncelle dedim başladı (EA5T-14D544-BA) %20 ye gelince uyarı verdi başka bir port ve usb girişi istedi eleman ustasına sordu.Usta ben bilirim edalarıyla geldi ve port lazım dedi.(bunu ben de anlamıştım ekranda tane tane anlatıyor)Birbirlerine baktılar baktılar baktılar....Sonra ustanın gözlerinde şimşekler çaktı.Bende tamamdır herhalde , usta işi halledecek dedim.

Adam yüklemeyi durdurdu ve çoğumuzun canı sıkılınca girdiği Gauge Menüye daldı , ok tuşları ile menüde gezdi.

Ne yapıyorsun diye sordum.Güncelleme tamamdır bu da benim kısa yoldan  güncellemem  abi dedi.Benim kafa 1500 oldu.Kimi kandırıyorsun sen dedim ve in arabamdan diye çıkıştım.Test menüsünden mi güncelleme yapıyorsun dedim.Adam eşekten düşmüşe döndü ;.Artık ölür müsün öldürür müsün!İnmedi arabadan DTC Arıza kodlarıyla uğraştı  birşeyler karıştırdı en sonununda 2,5 saat sonra arabamı aldım ellerinden.

Size diyeceğim ne olursa olsun ustalığına güvendiğiniz yere emanet edin aracınızı. Benim güncelleme olmadı artık Erzurum'a yolum düşünce oradaki servis Cindilli de yaptırırım. 

Herkese iyi günler... 

Serkan D. tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.