Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Sync 2'ye Siri Güncellemesi Geldi

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

23 dakika önce, Zafer Yusoğlu yazdı:

Bu işlerden anlıyor olsaydım armudu pişirir herkesin ağzına düşürürdüm

Zafer ne güzel demişsin, sen ben eyvallah yaparız da, o diğerleri var ya...

Benim yaptıklarımı bir bilsen, sen ne s.... adammışsın dersin emin ol.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

21 saat önce, Semih O. yazdı:

Neyse sonuç olarak ben de şunu diyorum abi, eğer yolun düşerse yardımcı olacağım bunun dışında navigasyon aktivasyonu gibi konularda neyi nasıl yaptığımı söylemiyorum. 

Sistemi bağlamak, çalıştırmak, navigasyon için epeyce ders çalıştım, dünya para harcadım, daha öncesinde de biliyordum elimde sistem olmadığı için deneyememiştim. Karşılaştığım sorunları da nasıl çözeceğimi öğrendim. Sonra benden öğrenen bazı arkadaşlar sağolsun baktım parayla satıyor, ister istemez soruyorum ben salak mıyım diye, herkesin eli yatkın olmak zorunda değil, herkes dil bilmek zorunda da değil. Karşılaştıkları sorunları da nasıl çözecekler çok merak ediyorum.

Dolayısıyla açıkça söyleyeyim, bir süredir talep eden olursa koşullarımı söyleyerek navigasyon aktivasyonu yapıyorum. İsteyen yapar, yaptırır, isteyen gider öğrenir ya da herkese de söyler. Bu da benim fikrim.

Koşulları öğrenebilirmiyim? Eskişehir e gelmekten başka? 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

24 dakika önce, Zafer Yusoğlu yazdı:

Koşulları öğrenebilirmiyim? Eskişehir e gelmekten başka? 

Senin koşulun Eskişehir’e gelmek.

Düzeltme: Burada gülücük vardı kaldırdım, ben sana gelirsen hallederim derken birşey beklediğimi söyledim mi?

Semih O. tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

18 saat önce, Semih O. yazdı:

Senin koşulun Eskişehir’e gelmek.

Düzeltme: Burada gülücük vardı kaldırdım, ben sana gelirsen hallederim derken birşey beklediğimi söyledim mi?

Teşekkürler. Benimde gülücük vardı bende kaldırdım. ?Hanım yazın Çaykur da çalıştığından tatil işini unuttuk. Yoksa eskiden bir çıktıkmı Türkiye nin çeyreğini dolaşırdık. 

Zafer Yusoğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.