Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Sync 2'ye Siri Güncellemesi Geldi

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

3 dakika önce, uğur özsabır yazdı:

bende siri güncellemesinden sonra harita ve nav ın ekrana gelmesini bekliyorum. insallah gelir de nav için bi dünya para bayılmakmayız veya tel e bakma zahmetinden kurtuluruz.

Böyle bir şey söz konusu olamaz :) 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

17 dakika önce, uğur özsabır yazdı:

o zaman yazılımcı arkadaslara sesleniyorum siync 2 li sisteme siync 3 yüklemeyi düşünsünler(normal pc lere mac yüklemek gibi) agır da olsa car play calıssın bi yolunu bulsunlar :) 

O halde her işlemciye ve donanıma mac os yüklenmediğini/uymadığını de/da biliyor olmanız lazım :) 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

1 saat önce, Yakup Çağatay yazdı:

O halde her işlemciye ve donanıma mac os yüklenmediğini/uymadığını de/da biliyor olmanız lazım :) 

denemek lazim olsun bizim turk insani imkansizi basarir ama biraz zaman alir elbet buna da kafa yoran birileri cikar butun titanium focusculardan  hayir duasi almak var isin ucunda :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Güncelleme demişken aklıma geldi paylaşayım belki faydası olur..  Ekran göstergemdeki çizikten dolayı garantiden değişti bu arada yeni yazılım ile.

İngilizce olan hız sabitleme sistemim yeni yazılımla türkçe oldu..

araçım 2015 model aynı ingilizce olan varsa güncelleme ile türkçeye cevirebilir..

( Çok mu önemli hayır ama ingilizcede olmasın bence ) 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

23 dakika önce, okan ali yazdı:

Güncelleme demişken aklıma geldi paylaşayım belki faydası olur..  Ekran göstergemdeki çizikten dolayı garantiden değişti bu arada yeni yazılım ile.

İngilizce olan hız sabitleme sistemim yeni yazılımla türkçe oldu..

araçım 2015 model aynı ingilizce olan varsa güncelleme ile türkçeye cevirebilir..

( Çok mu önemli hayır ama ingilizcede olmasın bence ) 

Okan, bir lisan bir insan demişler ?

Bu arada senin önceki göstergen de Türkçe idi, menüde dil seçenekleri var...

Senin arabaya binip İtalyanca mı yapsam ?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bir saat önce, Gürkan Çakıroğlu yazdı:

Okan, bir lisan bir insan demişler ?

Bu arada senin önceki göstergen de Türkçe idi, menüde dil seçenekleri var...

Senin arabaya binip İtalyanca mı yapsam ?

Valla hocam o kısmı hiç kurcalamadım. servisten alınca gösterge değişince baktım oda türkçe olmuştu. dedim herhalde km yı vs ayarlarken yazılımla olmuş.. ama bu akşam kurcalıyacam :)

Edit : hocam yok vallahi arac o zaman turkceydi dili ama hiz sabitleyici ingilizceydi simdi turkce ( farkli bi yerden onunda dili varsa bilmiyorum )

okan ali tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 1 yıl sonra...

Bu işlerden anlıyor olsaydım armudu pişirir herkesin ağzına düşürürdüm. Bi ara az daha (rus sitelerinde navigasyon işini çözmüşlermiş) Rusça yı sökecektim. O derece yanii. Ama beceremedim. ? 

Zafer Yusoğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

26 dakika önce, Zafer Yusoğlu yazdı:

Bu işlerden anlıyor olsaydım armudu pişirir herkesin ağzına düşürürdüm. Bi ara az daha (rus sitelerinde navigasyon işini çözmüşlermiş) Rusça yı sökecektim. O derece yanii. Ama beceremedim. ? 

Neyse sonuç olarak ben de şunu diyorum abi, eğer yolun düşerse yardımcı olacağım bunun dışında navigasyon aktivasyonu gibi konularda neyi nasıl yaptığımı söylemiyorum. 

Sistemi bağlamak, çalıştırmak, navigasyon için epeyce ders çalıştım, dünya para harcadım, daha öncesinde de biliyordum elimde sistem olmadığı için deneyememiştim. Karşılaştığım sorunları da nasıl çözeceğimi öğrendim. Sonra benden öğrenen bazı arkadaşlar sağolsun baktım parayla satıyor, ister istemez soruyorum ben salak mıyım diye, herkesin eli yatkın olmak zorunda değil, herkes dil bilmek zorunda da değil. Karşılaştıkları sorunları da nasıl çözecekler çok merak ediyorum.

Dolayısıyla açıkça söyleyeyim, bir süredir talep eden olursa koşullarımı söyleyerek navigasyon aktivasyonu yapıyorum. İsteyen yapar, yaptırır, isteyen gider öğrenir ya da herkese de söyler. Bu da benim fikrim.

Semih O. tarafından düzenlendi
  • Beğen 4
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.