Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Volvo, Yeni S90 ile Premium Sedan Sınıfındaki İddiasını Artırıyor

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

XC90 tasarım çizgisini tüm ürün gamına yayacaklar diye endişeleniyorum; far grubu, tampon, kaput, ızgara, konsol, tablet, direksiyon, orta alan, kol dayama; olduğu gibi XC90'nın sedana çevirilmiş hali ve oldukça sıkıcı. Arka tasarım da son dönem Amerikan çizgisini hatırlatıyor ama sadece o kadar. Volvo özgün ve güncel olmayı beceriyor yeni tasarım araçlarıyla(XC90-S90) ama sıkıcı olmamayı değil. S60 ve V40'ı da bir-iki sene içinde yenileyecekler; bu dil ile tasarlanırsa, şu anki V40 kasayı almadığım için çok ama çok pişman olacağım...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 10 ay sonra...

Bugün kendileriyle tanıştık :yemek:

Öncelikle araç fotoğraflardakinden çok daha güzel görünüyor ve volvonun ilgili çalışanlarıyla birlikte olumlu ön yargılar artıyor

İç tarafta ufak farklılıklar dışında araç xc90 a çok benziyor,bir E değil ama gayet güzel

Sürüş,donanımlar,kalite her şey çok iyi,uzun sayılabilecek bir test yaptım ama uzun uzun yazacak bişey bulamıyorum,aşırı sayılamıyacak donanımdaki bir s90 420 bin etiketli,yani ulaşılabilir değil:mad:

Araç 5 metre ama manevraları çok iyi hiç endişe duymuyorsunuz ayrıca şaka yapmıyorum isterseniz Mersine kadar gidebiliriz diyen bir volvo çalışanı yanınızda olunca neredeyse yarım trilyonluk aracı sürme tedirginliği hissetmiyorsunuz

S90 testinden önce v40 cross country test ettim ve 1.5 motoru çok beğendim,umarım 1.5 hibrid motorlu bir s90 gelir ve güzel hayaller kurarım:smiley2k:

Bu arada Adana da yeni çalıştığım aile sağlığı merkezi bayilere çok yakın,sanırım gerçekten araç almaya gittiğimde beni kimse sallamayacak:)

WhatsApp Image 2016-10-15 at 21.25.59 (2).jpeg

WhatsApp Image 2016-10-15 at 21.25.59 (3).jpeg

WhatsApp Image 2016-10-15 at 21.25.59 (1).jpeg

WhatsApp Image 2016-10-15 at 21.25.59.jpeg

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 3 ay sonra...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.