Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Lastik Seçimi (Genel Sorular ve Yorumlar Burada)

Batuhan Gümüş

Önerilen Mesajlar

10 saat önce, Zafer Yusoğlu yazdı:

Ben marka olarak Nokian a sempati duymaya başladım. Öyle çok hızlı kullanan biri değilim. Uzun ömürlü sessiz ve yakıt tasarrufu iyi olan 4 lastik alacam. Son karar ne veriyim. Fiyatıda en fazla 250 tl olsun. Galiba bu gidişle nokian alacam. Ha bide kredi kartına taksit nerden alayım. 

https://www.hepsiburada.com/continental-205-55r16-91v-contipremiumcontact-5-oto-lastik-uretim-tarihi-2018-p-OTLSTCON0356252?magaza=Hepsiburada&wt_gl=cpc.nelk.6817-oto-hero-sku.pla&gclid=Cj0KCQjwn-bWBRDGARIsAPS1svtba_fmBlOYI9XEVg8zgnnqV4oBvqCcU9dysALa0Olq0OdFOOIf3FoaAi8oEALw_wcB

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

12 dakika önce, Teoman S. yazdı:

Anlaşıldı. Sen 2. oldun 1-petlas. 2- sen :D

Abi sen Petlas olayını yanlış anlamışsın ama veya benim Conti dememi :D Ama sen öyle diyorsan öyle olsun, no problem :) Sanırım üçüncü kez yazacağım, ben kullanıyorum beğeniyorum, testleri de ortada yani tavsiye etme konusunda bir sorun kendi açımdan hiç yok. Beğenmeyenler deneyimlerini yazarsa iyi olur yoksa okuyan da bir şey çıkartamayacak muhabbetten. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

6 dakika önce, Yakup Çağatay yazdı:

Abi sen Petlas olayını yanlış anlamışsın ama veya benim Conti dememi :D Ama sen öyle diyorsan öyle olsun, no problem :) Sanırım üçüncü kez yazacağım, ben kullanıyorum beğeniyorum, testleri de ortada yani tavsiye etme konusunda bir sorun kendi açımdan hiç yok. Beğenmeyenler deneyimlerini yazarsa iyi olur yoksa okuyan da bir şey çıkartamayacak muhabbetten. 

Yav boş ver. Bu lastik muhabbeti göreceli. Ciddi ciddi konuşursak; bütçeye göre, kaliteye göre,  yola göre, kullanıma göre değişir. Onu için bizimkisi goy goy. Ama yinede conti 5 nedir yaaaaa :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ayrıca kullandığım kısa zamanda conti 5 bana göre yol tutuşu çok zayıf 60-70 ile girdiğim orta seviyeli virajda yola tutunmadı ve çok gürültülü...

--4 dakika sonra eklendi--
4 dakika önce, Gürkan Çakıroğlu yazdı:

........Dunlop takılıyoruz...

O parfüm çok eskidi abi. Artık  after shave oldu o :D

Biz lastikten bahsediyoz :D

• Haha 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

36 dakika önce, Teoman S. yazdı:

Ayrıca kullandığım kısa zamanda conti 5 bana göre yol tutuşu çok zayıf 60-70 ile girdiğim orta seviyeli virajda yola tutunmadı ve çok gürültülü...

O parfüm çok eskidi abi. Artık  after shave oldu o :D

Biz lastikten bahsediyoz :D

Dandik parfüm kullanma, cilde zarar.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bir saat önce, Yakup Çağatay yazdı:

Ben gürültülü buluyorum, kararımı verdim. Yol tutuşu gerçekten iyi ama esas seneye yazın belli olacak benim için.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.