Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Lastik Seçimi (Genel Sorular ve Yorumlar Burada)

Batuhan Gümüş

Önerilen Mesajlar

madem ucuz mal alacak kadar zengin değiliz focus yerine bmw mercedes volvo ya binelim:) ucuz almak zenginlik oluyormuş ! Bende focus 3 te 205 ölçüyü kesinlikle tercih etmem giderim uygun fiyata 215 olcu petlas velox 741 alırım gayette güzel performansi var, kullanalim lastiği ondan sonra konuşalım ben marka lastikte kullandım petlasta.

Ne alaka şimdi bunla bmw'nin mercedesin,öyleyse 47bin'e sıfır bmw vardıda biz mi almadık demezler mi? 

Hayır neden kullanmadığınızın bir açıklamasıda yok adam akıllı,neymiş cücük gibi duruyormuş.. Görüntü mü kalite mi önemli buna karar vermek lazım önce,görüntü düşünen toplasın parasını gitsin 17-18 inç jant/lastik takımı alsın.. 

Bu arada her şeyi ben gördüm geçirdim biliyorum havasındanda kurtulsanız çok güzel olur, merak etmeyin en az sizin kadar markalı-markasız lastik bizde kullandık,kimse boş yere bir şey sallamıyor yani bunları söylerken. 

Halada ısrarcıyım 215 petlas v.s alacağıma 205 michelin yada continental alırım,bir kaç mm heybetli göstermek için riske girme niyetim yok. 2 haftalıkken düz yolda 60'la giderken yarılan lastik elimde dolanamam o bayi bu müşteri hizmetleri derken eksperlere dert anlatmak için..

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ne alaka şimdi bunla bmw'nin mercedesin,öyleyse 47bin'e sıfır bmw vardıda biz mi almadık demezler mi? 

Hayır neden kullanmadığınızın bir açıklamasıda yok adam akıllı,neymiş cücük gibi duruyormuş.. Görüntü mü kalite mi önemli buna karar vermek lazım önce,görüntü düşünen toplasın parasını gitsin 17-18 inç jant/lastik takımı alsın.. 

Bu arada her şeyi ben gördüm geçirdim biliyorum havasındanda kurtulsanız çok güzel olur, merak etmeyin en az sizin kadar markalı-markasız lastik bizde kullandık,kimse boş yere bir şey sallamıyor yani bunları söylerken. 

Halada ısrarcıyım 215 petlas v.s alacağıma 205 michelin yada continental alırım,bir kaç mm heybetli göstermek için riske girme niyetim yok. 2 haftalıkken düz yolda 60'la giderken yarılan lastik elimde dolanamam o bayi bu müşteri hizmetleri derken eksperlere dert anlatmak için..

bende diyorumki 200 tl ye 215 50 17 continental vardı da biz mi almadık! Sizin dediginiz söz kalitesiz ürünler için geçerli petlas kalitesiz bir ürün değil...bizim kuzende michelin lastigi yardi otobanda giderken bende bugune kadar 2-3defa lastik patlattim hepsinde michelin takiliydi arabada..birazda şans işi bu işler...amcamda traktorunde kullanıyor petlas uzun yıllar sıkıntısız kullandı sonra lastigini degistirecekti aynı lastigi bulamadı goodyear aldi ön lastik 1 haftada yarildi..marka lastiktede oluyor bu tür işler.. ben bilirim havası falan yapmıyorum yaşadıklarımı tecrübelerimi yazıyorum.bende focus3 te ; kesinlikle 205 ucuz illa markali lastik alayim diye kesinlikle kullanmam zatende öyle yapıyorum aynı fiyata 205 conti michelin varken 215 50 17 petlas aldım.bana göre focus3 un hakkı en az 215 55 16 ve üstü
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yazılanları okumama rağmen kararsız kaldım bir el atsanız benim şu işe.

Araç Focus 2.5 TDCI. Yol sesi alan bir araç. Lastikler bilindiği üzere 205/55/16. Sizce aşağıdaki 3 markadan hangisini tercih etmeliyim. Lastik ömrü ve sessizliği önemli.

Goodyear EfficientGrip Performance 590 TL

Continental ContiPremiumContact 5 648 TL

Michelin Primacy 3 677 TL

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Goodyear EfficientGrip Performance 590 TL

sanırım sınıfının en az ses yapanlarından.. 68 db.. fiyatıda çok makul.. A sınıfı yağmur ve yuvarlanma direnci var, hoş diğerleride öyledir..

yanlız bu 590 nasıl, kaç lastik, pek anlamadım.. bu lastiğin tanesi 185 tl.. 4 ü 700 den aşağı pek bulunamaz gibi geliyor

Mehmet Demir tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• Yakup Ç. A., başlığı Lastik Seçimi (Genel Sorular ve Yorumlar Burada) olarak değiştirdi
  • Yakup Ç. A., bu konuyu kilitledi
  • Yakup Ç. A., bu konunun kilidini kaldırdı

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.