Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Lastik Seçimi (Genel Sorular ve Yorumlar Burada)

Batuhan Gümüş

Önerilen Mesajlar

2 dakika önce, Yakup Çağatay yazdı:

K125 ise onu alın tabii ki. 

Evet yakup bey k125  lassa müşteri hizmetleri driveways serisinin kango tarzı araçlar için olduğunu söyledi iyice soğudum Hankook ise yetkili euromaster servisinden 2018 50.hafta fiyatı aldım montaj dahil üstelik

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

07.03.2019 - 16:48 tarihinde, Berke A. yazdı:

@H. Cenk geldi mi lastikler . 

Dün geldi ve taktırdım

Bu arada 1 yıl ücretsiz yol yardımı veriyormuş Michelin (2 lastik alana 6 ay).. Aktivasyon yaptırdınız mı ? Ben önce yapamadım. Sonra aradım. Gelen numaranın başına iki tane 0 eklemek gerekiyormuş. Ayrıca Primacy4 te lastik genişliği ve endeksleri çıkmıyor. P3 olarak seçin sorun olmaz dendi.

Aktivasyonu anca öyle yapabildim. 

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

20 dakika önce, H. Cenk yazdı:

Dün geldi ve taktırdım

Bu arada 1 yıl ücretsiz yol yardımı veriyormuş Michelin (2 lastik alana 6 ay).. Aktivasyon yaptırdınız mı ? Ben önce yapamadım. Sonra aradım. Gelen numaranın başına iki tane 0 eklemek gerekiyormuş. Ayrıca Primacy4 te lastik genişliği ve endeksleri çıkmıyor. P3 olarak seçin sorun olmaz dendi.

Aktivasyonu anca öyle yapabildim. 

Hepsi 06/19 tarihlimiydi . Beb 2 adet 03/19 tarihli olanları iade edip 05/19 değişimi istedim.  Hepsi aynı olsun diye.  Hâlâ taktiramadim.  Nasıl yol konfor ses durumu . Aktivasyonu bende yapamadım.  Bıraktım kasko var diye ihtiyaç duymadım 

Berke A. tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

23 dakika önce, Berke A. yazdı:

Hepsi 06/19 tarihlimiydi . Beb 2 adet 03/19 tarihli olanları iade edip 05/19 değişimi istedim.  Hepsi aynı olsun diye.  Hâlâ taktiramadim.  Nasıl yol konfor ses durumu . Aktivasyonu bende yapamadım.  Bıraktım kasko var diye ihtiyaç duymadım 

Ne fark eder ki? Kimyasal ürün sonuçta aynı günde bile, bir fark olacaksa olur ? Arada min 8 gün maks 14 gün var. Boşuna zaman ve para kaybı ? bence.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bir saat önce, Berke A. yazdı:

İlana 0619 yazmışlar ama lastiklerin hepsi 0519 geldi.

Eski lastikler primacy 3 idi. Bunlar barizen sessiz ve ıslakta falan hiç patinaja düşmüyor. Ben ne yalan söyleyeyim şanzıman veya kavramada sorun var sanıyordum. Yokmuş sorun lastikler imiş. Demek 20binde değişeceğiz bu lastikleri. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

12.03.2019 - 13:43 tarihinde, Hasan akgun yazdı:

Evet yakup bey k125  lassa müşteri hizmetleri driveways serisinin kango tarzı araçlar için olduğunu söyledi iyice soğudum Hankook ise yetkili euromaster servisinden 2018 50.hafta fiyatı aldım montaj dahil üstelik

Lassa müşteri hizmetleri saçmalamış diyeceğim ama öncesinde onlarla ben de konuşmak isterim, hangi telefondan kiminle görüştünüz, bilgi paylaşır mısınız lütfen?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

1 saat önce, H. Cenk yazdı:

İlana 0619 yazmışlar ama lastiklerin hepsi 0519 geldi.

Eski lastikler primacy 3 idi. Bunlar barizen sessiz ve ıslakta falan hiç patinaja düşmüyor. Ben ne yalan söyleyeyim şanzıman veya kavramada sorun var sanıyordum. Yokmuş sorun lastikler imiş. Demek 20binde değişeceğiz bu lastikleri. 

Şu yorumun beni rahatlattı şimdi bir an önce lastikleri değiştirmeliyim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

15 saat önce, H. Cenk yazdı:

Demek 20binde değişeceğiz bu lastikleri. 

Bunu defalarca yazdım. 15-20.000 km sonra hangi lastik olursa olsun, en iyisi dahi ciddi performans kaybına uğrar.

Eskimiş lastik eskimiş evlilik gibidir, sürdürürsün ama ilk zamanların keyfini alamazsın. 

20.000 km'den fazla yapıp lastiklerim hala iyi diyenler arabayı zorlamıyordur. 

• Beğen 1
  • Haha 5
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Aldığım Nokian'lar dün geldi.

Siparişi Kormetale (distribütör) vermiştim. Salı günü ürünleri gümrükten çekip kargoya vermişler.

Hepsi 0518. Yurtdışında elde kalan stokları ucuz yollu çektiler galiba. Yoksa bu aralar tanesi 256 TL'den lastik diğer ürün fiyatlarına kıyasla aşırı makul gibi. Aynı lastiği stoğundan satan farklı satıcılardan en az 50-60 TL daha uygun fiyat.

Lastikler torbalı geldiği için açıp bakmadım. üzerinde sarı şerit var hepsinin.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

55 dakika önce, Kerem Bozdoğan yazdı:

Aldığım Nokian'lar dün geldi.

Siparişi Kormetale (distribütör) vermiştim. Salı günü ürünleri gümrükten çekip kargoya vermişler.

Hepsi 0518. Yurtdışında elde kalan stokları ucuz yollu çektiler galiba. Yoksa bu aralar tanesi 256 TL'den lastik diğer ürün fiyatlarına kıyasla aşırı makul gibi. Aynı lastiği stoğundan satan farklı satıcılardan en az 50-60 TL daha uygun fiyat.

Lastikler torbalı geldiği için açıp bakmadım. üzerinde sarı şerit var hepsinin.

Baktım indirim devam ediyor.
Seçimden sonra ne olacağı meçhul.
Hemen sipariş verdim.
Cem bey duymasın, 40.000 Km yi geçtim lastiklerle.
Arada kış lastik kullanımı da var ama,

artık değiştireyim dedim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Arabayı satmama kararı alınca, artık yazlık lastikleri yenileyelim bari, para harcamamız lazım dedim ?

225/40/18 Goodyear Eagle F1 Asymmetric 3 sipariş ettim bir takım (2018 7. ay sonrası üretim)... Araba 53.000'de, artık satana kadar bunlarla ilerleriz gibi duruyor.

Cumartesi taktırırım, sonra Kuzey'de ip gibi bir balans yaptırırım. Biraz da rot ayarı istiyor, direksiyon çok hafif sola yatık duruyor. Onu da düzeltelim, yaz mevsimi yol/tatil mevsimi...

Tanesini 500 TL'den aldım, çok bombastik bir fiyat. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

3 saat önce, Cem Boneval yazdı:

Bunu defalarca yazdım. 15-20.000 km sonra hangi lastik olursa olsun, en iyisi dahi ciddi performans kaybına uğrar.

Eskimiş lastik eskimiş evlilik gibidir, sürdürürsün ama ilk zamanların keyfini alamazsın. 

20.000 km'den fazla yapıp lastiklerim hala iyi diyenler arabayı zorlamıyordur. 

Aynı düşüncedeyim bende ?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.