Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Lastik Seçimi (Genel Sorular ve Yorumlar Burada)

Batuhan Gümüş

Önerilen Mesajlar

54 dakika önce, Zafer Yusoğlu yazdı:

@H. Cenkhocam bir yanlışınız olmasın. Okuduğum ve lastikleri taktığım lastikçi yağmur performansının müthiş olduğu yönündeydi. 

Zafer pardon, şimdi sen yazınca 3 senedir girmediğim golf forumuna girip arabada gelen lastiğe baktım. Bu 800 kodlu olan değil SP Fastresponse isimli bir Dunlop mış.  Kusuruma bakma, kafan karışmasın. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

GY Gen1 dört mevsim lastikleri alalı 15 ay oldu.Yaz kış,sıcak soğuk asfalt şahane yol tutuşu var.Çok bilen arkadaşlar alırken"pişman olursun,yaz sıcağında lastikler erir gider"demişlerdi fakat hala aynı performans devam ediyor.Biraz tuzlu ama iyi lastik.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bugün lastik patladı 5 cmlik bi ağaç çivisi girmiş sağolsun lastikci olmaz dedi çıkma var onu takalım dedi bulunduğum yer mahrumiyet bölgesi olduğundan tak dedim 120 tlye zor anlaştık şimdi 1 ay sonra vize var 4 lastik değişecek gibi görünüyor lastik tavsiyesi alabilir miyim 215 50 R17 91W üzerindekiler çok kararsızım yardımcı olursanız sevinirim 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

40 dakika önce, Erkan İnce yazdı:

Bugün lastik patladı 5 cmlik bi ağaç çivisi girmiş sağolsun lastikci olmaz dedi çıkma var onu takalım dedi bulunduğum yer mahrumiyet bölgesi olduğundan tak dedim 120 tlye zor anlaştık şimdi 1 ay sonra vize var 4 lastik değişecek gibi görünüyor lastik tavsiyesi alabilir miyim 215 50 R17 91W üzerindekiler çok kararsızım yardımcı olursanız sevinirim 

Bu konuyu inceleyebilir, ayrıca bu kategorideki testlere bakabilirsiniz. Konunuz buraya aktarıldı.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

1 saat önce, Erkan İnce yazdı:

61K km de Dunlop fm800 aldım 215/50/17, şu an 91K ve kışlık kullanımımı çıkartırsam 20 bin eder. İlk yıl çok memnundum, 15 binden sonra sert virajlarda ki zorlama neticesi hafif kaymalar harici yine memnunum. Islak performansı premium dediğimiz grup gibi olmasa da iyi.

Lastikleri aldığımda tam 1 yıl önce üretilmişlerdi ve herhangi bir sorun yaşamadım.

Tavsiye ederim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

4 saat önce, Zafer Yusoğlu yazdı:

CONTİNENTAL 205/55R16 91V EcoContact 6 Yaz Lastiği 369 lira gittigidiyor da kazananlar klubün de olanlara diyor. Fena fiyat değil. 

Yukarıda verdiğim linkte conti procontact 6 389tl. Ama çıkarıp attığım cpc2den sonra cpc6 da olsa contiye yaklaşmaktan çekiniyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

225/45 risk mi?...anlıyacaz bakalım. İndirim kuponuyla 2150 TL'na geldi.

SmartSelect_20190215-005138_n11com.jpg

Savada aklımı çekmedi değil..kullanıcı yorumları baya iyi. Fiyatı 215/50/17 si n11.com'da 533 TL.

SmartSelect_20190215-005656_Chrome.jpg

Ramazan D. tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Herkese selamlar. Şöyle bir kararsızlık içerisindeyim fikirlenirinizi almak istiyorum. Aracımı yeni aldım. 4 adet yeni kışlık lastikler var aracın üstünde. Sizce yaz lastiği almakmı mantıklı yoksa 4 mevsimmi? Şöyle de bi durum var yaz lastiği alırsam gidip sök tak yaptırmam gerekecek veya 4 lastik 4 jant daha alacağım. Birde fiyat/performans bazında önerebileceğiniz lastik varsa süper olur ? şimdiden teşekkür ediyorum 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

1 saat önce, Emre Akbs yazdı:

Herkese selamlar. Şöyle bir kararsızlık içerisindeyim fikirlenirinizi almak istiyorum. Aracımı yeni aldım. 4 adet yeni kışlık lastikler var aracın üstünde. Sizce yaz lastiği almakmı mantıklı yoksa 4 mevsimmi? Şöyle de bi durum var yaz lastiği alırsam gidip sök tak yaptırmam gerekecek veya 4 lastik 4 jant daha alacağım. Birde fiyat/performans bazında önerebileceğiniz lastik varsa süper olur ? şimdiden teşekkür ediyorum 

Bu ihtiyaçla değişen bir şey. Sizin mevsim koşulları ve beklentiler belirler yani. Bu arada 4 mevsimi aldınız mı iyisini almak lazım yoksa onun da anlamı yok. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

İstanbulda yaşıyoruz hocam kararsız kaldım yani yaz lastiğimi alsam 4 mevsimmi alsam hangisi mantıklı olur çıkamadım işin içinden ? şimdi kış lastiğim var yaz lastiği alıpta sök tak ile de uğraşmak istemiyorum o yüzden lastikle beraber jantda almayı planlıyorum bir yandanda 4 mevsim alıp hiç uğraşmayayım diyorum 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

14 dakika önce, Emre Akbs yazdı:

İstanbulda yaşıyoruz hocam kararsız kaldım yani yaz lastiğimi alsam 4 mevsimmi alsam hangisi mantıklı olur çıkamadım işin içinden ? şimdi kış lastiğim var yaz lastiği alıpta sök tak ile de uğraşmak istemiyorum o yüzden lastikle beraber jantda almayı planlıyorum bir yandanda 4 mevsim alıp hiç uğraşmayayım diyorum 

İstanbulda yaz lastiği ile 4 mevsim çok rahat çıkarılır... Ben de yazık kışlık kullanıyorum ama bazen gerçekten çok gereksiz geliyor ?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.