Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Lastik Seçimi (Genel Sorular ve Yorumlar Burada)

Batuhan Gümüş

Önerilen Mesajlar

3 dakika önce, Furkan Çiçek yazdı:

Aşağıdaki adresten 4 adet lastik aldım. 4 tanesi toplamda 1.051 tl tuttu. Bakalım nasıl çıkacak lastikler.

https://kolayoto.com/continental-conti-premium-contact-5-205-55r16-91v-15207.html

Kendi aracımda var. Bütün özelliklerden barındıran bir lastik. Islaktaki performansı beni şaşırtmıştı. Siz de mennun kalacaksınızdır.

Güle güle kullanın 

Çağdaş Kolcuoğlu tarafından düzenlendi
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ofisin focusda takılı olan michelin crossclimateların kötü performans sunması üzerine Pirelli cinturato p7 Blue ile değiştirmeye karar verdik önümüzdeki hafta taktırıcam inşallah, michelinler en küçük bi frende direk absyi devreye sokuyor ve lastiğin yüzeyi pul pul dökülüyordu.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

23 saat önce, Adem Kazıl yazdı:

Ofisin focusda takılı olan michelin crossclimateların kötü performans sunması üzerine Pirelli cinturato p7 Blue ile değiştirmeye karar verdik önümüzdeki hafta taktırıcam inşallah, michelinler en küçük bi frende direk absyi devreye sokuyor ve lastiğin yüzeyi pul pul dökülüyordu.

Olmaz olsun öyle bir lastik. Ne kışın performansı var ne yazın. Hepsinden accık. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

9 dakika önce, Göksel Yaman yazdı:

Olmaz olsun öyle bir lastik. Ne kışın performansı var ne yazın. Hepsinden accık. 

Herkesin izlenimi aynı değil. 

Bence hepsinden bolca mesela.

Hatta daha ileri gideceğim, ılık havada bile Antalya'nın kaygan asfaltında benim GY Asymm2'den daha iyi yol tutuyor. 

Özetle yargısız infaz yapmayalım. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

23.05.2018 - 15:06 tarihinde, Çağdaş Kolcuoğlu yazdı:

Kendi aracımda var. Bütün özelliklerden barındıran bir lastik. Islaktaki performansı beni şaşırtmıştı. Siz de mennun kalacaksınızdır.

Güle güle kullanın 

Islaktaki performansı mı :))  ıslak performansı çok kötü şu an kullanmaktayım bu lastiği. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

23.05.2018 - 15:06 tarihinde, Çağdaş Kolcuoğlu yazdı:

Islaktaki performansı beni şaşırtmıştı. Siz de mennun kalacaksınızdır.

1 saat önce, Erhan Erten yazdı:

Islaktaki performansı mı :))  ıslak performansı çok kötü şu an kullanmaktayım bu lastiği. 

İyi ve kötü net ve nesnel olarak tanımlanmadıkça bu tür kafa karıştırıcı mesajlar kafa karıştırmaya devam eder. 

1 saat önce, Kutlu Ocmak yazdı:

petlas lastik mi daha iyidir yoksa taurus marka mı

İkisi de performans merdiveninin en alt basamaklarında. 

En azından Petlas TM. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

21 saat önce, Cem Boneval yazdı:

Herkesin izlenimi aynı değil. 

Bence hepsinden bolca mesela.

Hatta daha ileri gideceğim, ılık havada bile Antalya'nın kaygan asfaltında benim GY Asymm2'den daha iyi yol tutuyor. 

Özetle yargısız infaz yapmayalım. 

Özellikle ülkemizde, Herkes kendi kullandığı ürünü çok över. Digerlerine karsıda Önyargı ile bakar. O yüzden objektif bir yorum bulmak gerçekten zor Abi. Benim yazın bir tecrübem olmadı.Lakin -5 derecede kartalkayaya çıkarken bizi çok uğraştırdı.  2 araç gittik (Manuel Focus)Alt marka idarelik diye lanse edilen, Petlas Snowmaster W651 daha iyi performans verdi. Benim kendi Kullanımım tecrübem bu oldu açıkçası. İstanbul gibi 3 gün kar gören bir şehirde, ve üşenen yeri olmayan uğraşmak istemeyen kişiler için biçilmiş kaftan. Lakin zorlu Kış koşullarında bana hitap etmedi Abi.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...

Benim c4 lastik diye ağlıyor. Üstünde 2011 lastik var diş kalınlığı gayet iyi ama artık hamuru eskimiş..

Şunu alayım diyorum 

yorumlarınızı beklerim.. yada emsal tavsiye

ortalama 3 yıl kullansam aracı 10 binden 30 bin km kullanacağim süre dilimi.. 

https://www.hepsiburada.com/lassa-205-55-r16-91v-driveways-oto-lastik-uretim-yili-2018-p-HBV000003T5JT?magaza=Hepsiburada&wt_gl=cpc.nelk.6817-oto-hero-sku.pla&gclid=Cj0KCQjwvezZBRDkARIsADKQyPmKT8X2YjZXSHiqjAFkRrPxRsZ-CfKTsHTxhwrlGELwtGi0imyYBTIaApi2EALw_wcB

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bir saat önce, okan ali yazdı:

Benim c4 lastik diye ağlıyor. Üstünde 2011 lastik var diş kalınlığı gayet iyi ama artık hamuru eskimiş..

Şunu alayım diyorum 

https://www.hepsiburada.com/lassa-205-55-r16-91v-driveways-oto-lastik-uretim-yili-2018-p-HBV000003T5JT?magaza=Hepsiburada&wt_gl=cpc.nelk.6817-oto-hero-sku.pla&gclid=Cj0KCQjwvezZBRDkARIsADKQyPmKT8X2YjZXSHiqjAFkRrPxRsZ-CfKTsHTxhwrlGELwtGi0imyYBTIaApi2EALw_wcB

1- bu arabaya lastik alma, direkt sat yeni araba al ? 

2- lassa alcaksan gürkan hocadan icazet almadan bu işe girişme. zararlı çıkarsın.

nokta

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

03.07.2018 - 16:29 tarihinde, okan ali yazdı:

Şunu alayım diyorum 

hankook ventus prime3

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

03.07.2018 - 17:31 tarihinde, Mert Yürüyen yazdı:

1- bu arabaya lastik alma, direkt sat yeni araba al ? 

2- lassa alcaksan gürkan hocadan icazet almadan bu işe girişme. zararlı çıkarsın.

nokta

G büyük G ? (malum önemli)

• Beğen 1
  • Haha 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.