Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

2015 trend x kol dayama

Barbaros Umuç

Soru

Önerilen Mesajlar

• 0

Ben linkteki urunden aldim http://m.n11.com/delme-yok-ford-focus-2011-2013-kol-dayama-kolcak-P13183421?cid=604001&gclid=CMbr6OzXt8kCFROeGwodtroCkA istediginiz zaman çıkarabiliyorsunuz. Arac ici ile de uyumlu herhangi ses ya da oynamada yapmiyor tam uyumlu. Serviste pahali bence benim aracimda sizinkiyle ayni model boyle bir çözüm buldum.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

ben kendi aracıma aes oto dizayndan aldım.orjinal parça gibi duruyor. vede çok kullanışlı. koltuğun yanındaki kumaş içi deliğe bağlıyorlar. koltuğu delmiyorlar zaten koltukta delik var. kendileri uyguluyor. şehirdışınada gönderiyorlar. fiyatı ben aldığımda 140 tl civarı idi. web adresi: aesotodizayn.com.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
22 saat önce, Serkan erden said:

ben kendi aracıma aes oto dizayndan aldım.orjinal parça gibi duruyor. vede çok kullanışlı. koltuğun yanındaki kumaş içi deliğe bağlıyorlar. koltuğu delmiyorlar zaten koltukta delik var. kendileri uyguluyor. şehirdışınada gönderiyorlar. fiyatı ben aldığımda 140 tl civarı idi. web adresi: aesotodizayn.com.

hocam sizin dediğiniz ürüne baktım gayet düzgün görünüyor. fakat koltuğun yanındaki kumaş içi deliğe koltuğu delmeden nasıl takıyorlar? zahmet olmazsa aracınızdan bir kaç foto ekler misiniz? 

diğer ürünleri özellikle almadım, ara konsol farklı renk kol dayama farklı renk olunca sırıtır, hem de vidalama istemedim. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
7 saat önce, Kerem Bozdoğan said:

Serkan bey aynı yerden ben de yaptırmayı düşünüyorum MCA trendx aracıma. araçlarımızın içi tamamen aynı sanırım. fotoğraf ekleyebilirseniz çok iyi olacak fikir vermesi açısından.

size mesajla bursa da var diye göndermiştim orası olmadı mı?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
20 saat önce, Gökhan ADIGÜZEL said:

hocam sizin dediğiniz ürüne baktım gayet düzgün görünüyor. fakat koltuğun yanındaki kumaş içi deliğe koltuğu delmeden nasıl takıyorlar? zahmet olmazsa aracınızdan bir kaç foto ekler misiniz? 

diğer ürünleri özellikle almadım, ara konsol farklı renk kol dayama farklı renk olunca sırıtır, hem de vidalama istemedim. 

kumaşı sadece deliğe denk gelen yerden tornavida ile deliyorlar. kılıfı açma yerleri cırtlı olan bölümden açıyorlar. koltuk kumaşında herhangi bir aşınma yada sarkma yapmıyor. siyah rengi var. aşağı yukarı oynuyor.

20 saat önce, Kerem Bozdoğan said:

Serkan bey aynı yerden ben de yaptırmayı düşünüyorum MCA trendx aracıma. araçlarımızın içi tamamen aynı sanırım. fotoğraf ekleyebilirseniz çok iyi olacak fikir vermesi açısından.

aracı hergün kullanmıyorum.çekince paylaşırım.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
17 saat önce, Osman Türkol said:

size mesajla bursa da var diye göndermiştim orası olmadı mı?

Serkan beyin yaptırdığı koltuğa montaj daha kullanışlı ve dayanıklı olur gibi geliyor. bu yüzden fotoğrafını da görüp görsel olarak da aklıma yatarsa istanbula bir geçişimde aes'e uğrayıp taktırmayı düşünüyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
33 dakika önce, Kerem Bozdoğan said:

Serkan beyin yaptırdığı koltuğa montaj daha kullanışlı ve dayanıklı olur gibi geliyor. bu yüzden fotoğrafını da görüp görsel olarak da aklıma yatarsa istanbula bir geçişimde aes'e uğrayıp taktırmayı düşünüyorum.

tabiki neticede size hangisi hoş ve kullanışlı gelirse onu yaptırmanız gerekir.Bizimkisi bir öneri güzel günlerde kullanmanız dileği ile

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Mehmet bey'in kol dayama gayet düzgün görüyor. Fakat  konsol siyah, bizimki açık renk. dolayısıyla siyah bizde sırıtır, bej ise farklı ton görüneceği için çirkin olabilir diye düşünüyorum. bu durumda koltuğa takılı olana dönmek zorundayım sanırım. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
1 saat önce, Osman Türkol said:

tabiki neticede size hangisi hoş ve kullanışlı gelirse onu yaptırmanız gerekir.Bizimkisi bir öneri güzel günlerde kullanmanız dileği ile

teşekkür ederim, sizinle kamera konusunda haberleşmem gerekecek ama ona da kararsız kaldım, sensör yeterli oluyor gibi sanki.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
59 dakika önce, Kerem Bozdoğan said:

teşekkür ederim, sizinle kamera konusunda haberleşmem gerekecek ama ona da kararsız kaldım, sensör yeterli oluyor gibi sanki.

tamponun alt kısmını yada egsozu bir yere çarpmamaya dikkat edin o zaman

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
On 30.11.2015 13:23:37, Serkan erden said:

Aracınızın üzerinde montajlanmış halinin ayrıntılı resmini görmemiz mümkünmüdür acaba ? 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
On 30.11.2015 13:23:37, Serkan erden said: ben kendi aracıma aes oto dizayndan aldım.orjinal parça gibi duruyor. vede çok kullanışlı. koltuğun yanındaki kumaş içi deliğe bağlıyorlar. koltuğu delmiyorlar zaten koltukta delik var. kendileri uyguluyor. şehirdışınada gönderiyorlar. fiyatı ben aldığımda 140 tl civarı idi. web adresi: aesotodizayn.com.

Aracınızın üzerinde montajlanmış halinin ayrıntılı resmini görmemiz mümkünmüdür acaba ? 

Yahya benim araçta var canlı canlı gör, Hakan da da var oda çok memnun

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.