Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

2017 Ford Fiesta Gizli Çekim - Spy Shot Casus Çekim

Önerilen Mesajlar

• Yakup Ç. A., başlığı 2017 Ford Fiesta Gizli Çekim - Spy Shot Casus Çekim olarak değiştirdi

Geçen hafta sancaktepede gördüm. Direksiyon sağda idi içinde 3-4 tane laptop vardı. Test yapıyoruz dediler. Yeni fiesta mı bu dedim tamponları farklı sis farlarının yeri bile farklı dedim. Yok onları biz kendimiz değiştirdik yeni fiesta bu değil dediler:) hiçbişey anlamadan okuluma girdim.

image.png

image.png

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

9 saat önce, Alper Karakuyu said:

Yeni fiesta mı bu dedim tamponları farklı sis farlarının yeri bile farklı dedim. Yok onları biz kendimiz değiştirdik yeni fiesta bu değil dediler:)

...yok,yok ... bal gibi yakalamışsın bizim elemanları :)  onlar da -yersen- yapmışlar.

Test merkezinin yer altı garajında gördüğüm kuzu bu ... 

ek: kasa sizi kandırmasın, bunlar "mule" yani yeni taban sacı ve yürüyen aksam üzerine el ile "tutturulmuş" ve belki bin kere sökülüp takılmış gövde. İş öyle bir noktada ki çamurluklar vs. (zırt-pırt sökülüp takıldığı için) bildiğiniz perçin ile tutturuluyor. 

Kaan Yagizer tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Görseldeki kamufle aracı geçen sene bu zamanlarda Sancaktepe Ar-Ge Merkezi'nde görmüştüm.

O günden aklımda kalan, yeni tasarım direksiyon simidi ile 6 ileri manuel vites (bundan pek emin değilim) idi.

2017'nin 3. çeyreğinde satışa sunulur diye tahmin ediyorum.

Yeni Fiesta'ya güvenim tam, sabırsızlıkla bekliyorum. 

:)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Az çok belli oldu diyebiliriz. 2017 ilk yarısında satışa sunulmuş olacak. Türkiye cephesi de eğer bu takvim tutarsa gecikmeden derhal sunmaya başlayacaktır.  Daha kaliteli, donanımlı ve bununla birlikte fiyatlı olacak.

Ucuz! versiyon ise KA+ ile devam edecek.

Heyecanla bekliyoruz...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Misafir
This topic is now closed to further replies.
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.