Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

2017 Ford Fiesta Gizli Çekim - Spy Shot Casus Çekim

Önerilen Mesajlar

2017 Ford Fiesta, test ediliyor. Önce RS olarak tahmin edildi fakat Ford yetkilileri hemen yalanlamış biz şuan ST ile mutluyuz diye :)

Hangi Ford alınır? Rehberi

http://www.focusclubtr.com/topic/10545-şuan-hangi-ford-alınır-güncel-satın-alma-rehberi/

000.thumb.jpg.c8dfa889bf977688553724f31a000-2.thumb.jpg.62f475318db0c500e6b68c79000-3.thumb.jpg.8d23992944755b163e467265000-4.thumb.jpg.c7850b7e1122058049e94f49

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hangi Ford Alınır? (ilk mesajda mevcut) başlığını okudun mu hiç bakim ? :) 

7. Yılını bitiriyor.

Biliyorsun ilk testler eski karoser altında yapılır sonra üst şekil ile devam eder.

Ama eski Fiesta'dan çok farklı olmayacak ne de çok benzer. 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

17 saat önce, Yakup Çağatay said:

2017 Ford Fiesta, test ediliyor. Önce RS olarak tahmin edildi fakat Ford yetkilileri hemen yalanlamış biz şuan ST ile mutluyuz diye :)

Kendisi ile bu gün Sancaktepe'de tanıştım, resimdeki "maskeleme" ile (aynı renk) ArGe'ye giriş yapıyordu. Mıncıklamak nasip olmadı ... acil işim vardı, uuuu dedim ... geçtim yanından. 

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 4 hafta sonra...
On 27 Kasım 2015 at 15:28, Yakup Çağatay said:

Hem önde hem arkada arabaya sığmayan detaylar var gibi duruyor görseller. Yeni bir kasa veya hormonlu RS olasıdır.

Yeni kasanın çıkış tarihi belli mi?

Çünkü güncel kasanın 2008'den beri üretimde olduğu düşünülürse oldukça uzun süre. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...

Kesin; vatandaşın baz donanımında dahi arka frenler disk olacak.

10 gün içinde tanıtılacak :yeah: 

En geç 2017 model (Şubat-Mart) olarak ülkemize gelecek. Eğer stoklar erken biterse Makyajlı Focus gibi yılın son aylarında da gelebilir.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

7 dakika önce, Yakup Çağatay said:

Valla Ford bu arabayı iyi sakladı sonuçta öylesi de lazım, kızmıyorum :D  Fiesta'dan ekmek yiyorlar.

Benim anlamadığım saklamakla ne fayda sağlıyorlar. 

Benim gibi araç değiştirme/alma arefesindekiler tercihlerini buna göre şekillendireceklerdir belki de

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

3 dakika önce, Hasan Seyyitoğlu said:

Benim anlamadığım saklamakla ne fayda sağlıyorlar. 

Benim gibi araç değiştirme/alma arefesindekiler tercihlerini buna göre şekillendireceklerdir belki de

Ama onun için yaklaşık 7-8 ay öncesinde lansman yapılıyor :) Mevcut ürünleri benzer fiyat ile satabilmek için :yeah: 

Yeni model veya makyaj'ı dedin mi, indirim yapmazsan cazip yanı kalmaz.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• Yakup Ç. A., başlığı 2017 Ford Fiesta Gizli Çekim - Spy Shot Casus Çekim olarak değiştirdi
  • Yakup Ç. A., bu konuyu kilitledi
Misafir
This topic is now closed to further replies.
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.