Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Mondeo'ya Ufak Dokunuş! (türkiye)

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

On 22.12.2015 at 23:22, Emre Varıslı said:

Nihayet bugun teslim aldim HB Mondeomu. Otomatik start stoplu geldi, demekki Kasim uretiminden baslamislar.

Bu arada bagaj otomatik olmamasi evet kotu ama kapatirken hafifce asagi ittiriyorsunuz ve kendi kapaniyor (1 kere acip kapattim, acma olayina da detayli bakip yazarim)

Masajli deri koltuklar cok iyi, bej renkte geldi (kasa yakut kirmizi) ve tam saymadim ama 16 noktasi falan ayri ayri ayarlanabiliyor.

Navigasyon SD karti takili degildi, bir sekilde alacagiz artik.

Biraz daha tecrube ettikten sonra izlenimlerimi aktarmaya calisirim.

Hayırlı olsun, Allah kazasız belasız kullanmanızı nasip etsin.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

On 22.12.2015 at 23:22, Emre Varıslı said:

Nihayet bugun teslim aldim HB Mondeomu. Otomatik start stoplu geldi, demekki Kasim uretiminden baslamislar.

Bu arada bagaj otomatik olmamasi evet kotu ama kapatirken hafifce asagi ittiriyorsunuz ve kendi kapaniyor (1 kere acip kapattim, acma olayina da detayli bakip yazarim)

Masajli deri koltuklar cok iyi, bej renkte geldi (kasa yakut kirmizi) ve tam saymadim ama 16 noktasi falan ayri ayri ayarlanabiliyor.

Navigasyon SD karti takili degildi, bir sekilde alacagiz artik.

Biraz daha tecrube ettikten sonra izlenimlerimi aktarmaya calisirim.

Çok güzel bir seçim, HB, kırmızı ve bej deri...

Hayırlı olsun.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...
  • 4 hafta sonra...

Benim düşünceme göre ;model yılı itibarı le 2016 olabilmesi için üretim tarihi de 2016 olmalı, yani bu ay içinde üretilen fabrikadan çıkmış olsa bile şu an yolda, 

daha gelmemiş arabanın bilgileri güncellenmiyor herhalde.

gerçekten 1,5 lt dizel Eur 6 gelecekse bu bilgiler yazılı yada internet ortamında güncellenmeliydi. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 4 hafta sonra...
  • 4 hafta sonra...
  • 4 hafta sonra...
  • 2 hafta sonra...

2016 model titanyum dizel alacağım kapora yarın yatıracağım. Sorum şu 18 inç jant web sitede örnek yok. Bu ne ilgisizlik. konforu kötü olur, 500 lira lastiği fazla satın alırsın diyen diyen  diyen var. Bagaj kapağı 2015 teki modelde kötüydü. 109 bin TL mersin de 18 inç jant sabah kapora yollayacağım. Yoksa 17 inç mi mantıklı. Sis farı led paketle mi gelir standart mı. Şu an aracımı canlı görmüş değilim. Telefon ile aldım. Focus û da öyle almıştım. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Lütfen üyeliğinizi tamamlayınız ki size daha yararlı olabilelim ve hesabınızın kapatılmasın.

Öncelikle şimdiden hayırlı olsun. Bu mondeo ile 18'' jant kesinlikle rahatsız etmez. Yukarda fotoğrafları var beğeniyorsanız alın gitsin.

Bagaj kapağı neyse o. Ayrıca aracın en modern parçası sayılır malzemesi sebebiyle, plastik değil o.

Sis farındaki led Titanium ile standart, donanım başlıklarında her detayı var zaten.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.