Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Prins ve Brc Fiyat Alan Arkadaşlar?

Ali Öztürk

Önerilen Mesajlar

Mrb arkadaşlar, bugün lpg taktırmak için fiyat araştırması yaptım. Prins ya da Brc düşünüyorum ama Landi ile Lovato fiyatınıda öğrenmiştim onlarıda ekliyorum

Prins: 2200 (Motor Garantisi var)

Brc: 1900 (Motor Garantisi var)

Landi Renzo: 1900 (Motor Garantisi var)

Lovato Obd2: 1650 (Motor Garantisi için 170 Tl isteniyor)

Yarın birisine karar verip, montajını yaptırmayı düşünüyorum. Fikirlerinizi alabilirmiyim :) gerçi tercihiniz belli ama olsun :D

Ali Öztürk tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

11 saat önce, Mustafa Karaca said:

prins kullanan birisi olarak tercihim önerim prins :) arada ki 300tl zorlamayacaksa eğer

Sorun 300 tl değil ama servis ağı sebebiyle tercihim brc oldu. Kayseride 2 tane prins servisi varken, 7 tane brc servisi var :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

lovato kullanıpta pişmanım diyen görmedim. ben brc düşünüyordum ama lovatoda karar kıldım, yakında taktıracam inşallah. ayrıca güvendiğim bir usta brc ile lovato arasında kalite farkı yok her ikiside aynıdır dedi. nissan kaşkaide arkadaşım 2 yıldır kullanıyor vede çok memnun. kalite aynı ise neden fazla para vereyim amaç ekonomi değilmi? lovato için sigorta dahil 1900 tl- 9 taksit fiyat aldım,sizin fiyat daha iyiymiş.

Serkan erden tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 3 hafta sonra...
  • 2 hafta sonra...

Konya taşkınlar atiker GOLD için 1400 , Çorum özençler BRC Sequent 32 için 2000 tl fiyat verdi. Prinsin fiyatı internet sitesinde var ve pek değişmiyor

Ahmet Altınalan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...

Hepsi kaliteli markalar. Bir önceki aracımda Lovato vardı ,2011 kia rio ,şuan 15 Focus'umda Prins var. Memnunu tabi ,lovato'dan da memnundum ,usta burada çok önemli ama tabiki prins kiti ile kullanılan malzemeler bir kademe daha iyidir diye düşünüyorum. Şimdiden hakkınızda hayırlısı olsun

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 ay sonra...
  • 3 hafta sonra...
  • 4 hafta sonra...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.