Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Ford SYNC Connect

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

Ford, Escape (Kuga) ile birlikte SYNC Connect'i tanıttı.

Uyarı: Bu bilgiler şuan için Avrupa araçlarını ilgilendirmemektedir. 

• Kullanıcılar, Ford'un akıllı telefon uygulaması ile araçlarıyla iletişim kurabilecek.
  • Yeni Escape bu özelliği sahip dünya çapındaki ilk Ford, otomobil nerede olursa olsun uygulama aracılığıyla aracın kapılarını açıp-kapatabiliyor, yakıt seviyesini kontrol edebiliyor, motoru çalıştırabiliyor ve aracın nerede park edildiğini buluyor.
  • SYNC Connect 5 yıl boyunca ücretsiz sunulacak.

SYNC 3 ile birlikte gelebilen bu özellik belli ki dünya çapında sunulacak. Avrupa için ön görülen sync 3 zamanı 2016 yılı 2. yarısı. SYNC 2'den tamamen bağımsızdır yazılım ile güncellenemez.

Detaylandırılırsa;

-Kapıları açıp kapatıyor

-Saat ayarı ile çalışıyor. Örneğin 8'de evden çıkacağım dediğinizde 7.50'de motoru çalıştırıyor ve iç sıcaklığı konforlu düzeye çekiyor.

-Yakıt, yağ ve batarya seviyesi, lastik basıncı gibi detayları sunuyor.

-Harita üzerinde aracın yerini gösteriyor.

Bunlar gelecekteki iletişim sistemlerinin başlangıcı. Bakalım daha neleri yaşayıp göreceğiz. 

SYNC 3 detayları için tıklayınız

564c3361cb714_syncconnect.JPG.9f1db6556b

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sync Connect üzerinde konuşuyoruz ...

Ben - işte şöyle,böyle felan-feşmekan da varmış.

Satış Müdürü - Aa ... iyiymiş, ben özelllikle telefonla aracı uzaktan çalıştırmayı sevdim.

Ben - O da iyi tabi ama ... yani neden aracın park ettiği yeri bulmak değil de uzaktan çalıştırma?

Satış Müdürü - Kontağa takılı bomba varsa patlar işte ... hani filmlerde falan olur ya?

Ben - Bomba? ... neden biri senin aracına bomba koymak istesin ki?

Satış Müdürü - O da var tabi ... evet!

Ben - .............

• Beğen 6
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.