Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

2017 Makyajlı Ford Escape (Kuga) Tanıtıldı

H. Cenk

Önerilen Mesajlar

11 saat önce, Semih G. said:

Bir tek ben beğenmedim sanırım :aman: 

Ben hala (bu araca özel değil) elektrikli el frenine takıntılıyım.  Bir türlü alışamadım ona, büyük ihtimal ile eski kafalılık yapıyorum ... farkındayım ama nasıl desem? Sevemedim onu ... 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

17 dakika önce, Kaan Yagizer said:

Ben hala (bu araca özel değil) elektrikli el frenine takıntılıyım.  Bir türlü alışamadım ona, büyük ihtimal ile eski kafalılık yapıyorum ... farkındayım ama nasıl desem? Sevemedim onu ... 

Kesinlikle aynı fikirdeyim,arabanın bir parçası eksikmiş gibi duruyor o eksikte ufacık bir tuşla dolmuyor benim gözümde. Şöylesi varken küçücük bir tuşa mı emanet edeceğiz 2 tonluk arabayı :D 2012-Ford-Focus-Hatchback-7.jpg

Genel anlamda ise Kuga, bir Tuscon'un yada ne bileyim Kadjar'ın,Qashqai'nin uyandırdığı heyecanı uyandırmadı bende. En basit tabirle ''kaba'' buldum ben.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

6 dakika önce, Semih G. said:

Genel anlamda ise Kuga, bir Tuscon'un yada ne bileyim Kadjar'ın,Qashqai'nin uyandırdığı heyecanı uyandırmadı bende. En basit tabirle ''kaba'' buldum ben.

SUV diyorsun yani, olması gereken :zha: 

Gerçi artık böylesi de var

2016-range-rover-evoque-convertible-5.th

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

16 dakika önce, Yakup Çağatay said:

Gerçi artık böylesi de var

Valla olması gereken bu mudur bilmiyorum ama bana yukarıda saydıklarımın hepsi aynı geliyor(sınıf olarak) o yüzden aynı kefeye koyarak beni daha çok cezbedenleri sıraladım. He param olsa hiç birini almam orası ayrı :D 

İyi olmuş evoque'nin üstünü kesmeleri,arka camı çok biçimsiz duruyordu zaten :D 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

37 dakika önce, Yakup Çağatay said:

Gerçi artık böylesi de var2016-range-rover-evoque-convertible-5.th

Arka koltuk kafalıkların arkasında tilt rollover barlar var ... 3" Cabriolet'lerde yıllardır kullanılan teknoloji ... araç takla attığında barlar airbag gibi patlayıp insanların ezilmemesi için "yaşam üçgeni" oluşturuyor. Rover'in Evoque Cab. ile ilintili eleştiri almasının temel nedeni'de biraz bu. BMW'den rollover bar'ları alıp aynen koymuşlar. İyileştirme / geliştirme çabası : 0 ... hatta bununla ilgili süren bir "tartışmaya" ben de katıldım. 3" serisinde A direği (ön cam çerçevesi) ile rollover bar arasındaki mesafe Evoque'ye göre çok daha kısa, yani arka kafalığın arkasından yükselen bar (SUV'ye göre daha aşağıda oturan) 3" müşterisinin kafasının epey üzerinde kalıyor. Ama Evoque'da bu aralık (A Direği ile Rollover arası ) daha fazla, yani açı daha dar ... yani rollover bar teknolojisi 3"kasada olduğu kadar etki göstermeyebilir. 

Rover "Arka koltukta 1,80'lik yolcu oturursa ne olacak?" sorusuna kem-küm dışında cevap veremiyor ... bir - iki "sivri" bu konuda -Araçlara uyarı koyarız, arka koltuğa uzun boylu kimse oturtmayın deriz!" felan diye gevelediyse de B.S tabi ki ... olur mu öyle şey?

...sonuç? Rover "Bakalım, uyarı için teşekkürler!" dedi ... umarım bakar ve birilerinin kafası kopmadan da çözüm üretirler. 

İşin dibi : Tavanı kestim, ortamı ferahlattım demek ile olmuyor... 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.