Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3.5 ön krom ızgara Ankara

Önerilen Mesajlar

Ankarada var mı bildiginiz?

Siz gönderim ve kapıda ödeme yapiyor musunuz

Mail order ile odeme yaparsin kargoyla gonderirler. Er-ol otomotiv hem guvenilir hemde sponsorumuzdur. Ankarada bulacagin fiyatlarin daha altinda fiyat vericeklerine eminim. Sıkıntısiz gonul rahatligiyla alisveris yapabilirsiniz.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

18 saat önce, Çağlar DÜNA said:

Ankarada var mı bildiginiz?

Siz gönderim ve kapıda ödeme yapiyor musunuz

Kapıda ödeme seçeneğimiz maalesef yok. Kredi kartı mail order ya da havale/eft ile ödeme alabiliriz.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

1 saat önce, Çağlar DÜNA said:

Çok teşekkürler internet sitenizden iletisime gececegim. 

Focus 3.5  titanyum larda bulunan  sis fari nin üzerinde bulunan nikelaj Kaş lardan var mı 

Semih O. tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

6 saat önce, Çağlar DÜNA said:

Çok teşekkürler internet sitenizden iletisime gececegim. 

Focus 3.5  titanyum larda bulunan  sis fari nin üzerinde bulunan nikelaj Kaş lardan var mı 

Nikelajlı kısmı sadece tek gelmiyor sis far çerçevesinin üstünde geliyor takımının 90 tl fiyatı var.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 ay sonra...
On Thursday, November 19, 2015 at 13:37, ER-OL Otomotiv said:

Nikelajlı kısmı sadece tek gelmiyor sis far çerçevesinin üstünde geliyor takımının 90 tl fiyatı var.

Erol otomotiv merhabalar bende 3.5 focusa krom ızgara ve nikelajlı kaş olan aparatlati almak istiyorum; öncelikle sis farı, krom ızgara ve de cam nikelajlarının fiyatı nedir. İkincisi ise kısa orta vadede deforme solma durumları varmıdır? Saygılarımla 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

On 28.01.2016 at 18:12, Ender Y. said:

Erol otomotiv merhabalar bende 3.5 focusa krom ızgara ve nikelajlı kaş olan aparatlati almak istiyorum; öncelikle sis farı, krom ızgara ve de cam nikelajlarının fiyatı nedir. İkincisi ise kısa orta vadede deforme solma durumları varmıdır? Saygılarımla 

Krom panjurun 210 tl fiyatı var.

Sis far çerçevelerinin kromlu olarak takımının 90 tl fiyatı var.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 6 ay sonra...

Benim araç trend-x 2015 sonu çıkışlı orjinal parçalarını paketledim saklıyorum krom ön panjur 170 tl kromlu sis kapakları iki adet 60 tl toplam 230 tl verdim taktıması 50 tl tampon sökülmesi gerek yoksa tırnakları kırarlar bi işe yaramaz takdırdığım yer kartalda isteyenlere numarasını veririm çok yardımcı oluyolar bugün sipariş verdim yarın geliyo ve fiyatları ayet ıçuygun malzeme kaliteleri oldukça iyi 

image.jpeg

Abdullah doğanoğlu tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...
27.08.2016 - 13:39 tarihinde, Abdullah doğanoğlu yazdı:

Benim araç trend-x 2015 sonu çıkışlı orjinal parçalarını paketledim saklıyorum krom ön panjur 170 tl kromlu sis kapakları iki adet 60 tl toplam 230 tl verdim taktıması 50 tl tampon sökülmesi gerek yoksa tırnakları kırarlar bi işe yaramaz takdırdığım yer kartalda isteyenlere numarasını veririm çok yardımcı oluyolar bugün sipariş verdim yarın geliyo ve fiyatları ayet ıçuygun malzeme kaliteleri oldukça iyi 

image.jpeg

Numarayi alabilirmiyim mesaj atarsaniz sevinirim. Iyi bayramlar ford ailesi?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.