Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Dizel Otomatik Focus St 2016'da Satışta

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

Talep=Üretim

• Dizel ST satışa sunulduktan sonra ST satışları ikiye katlanmış. Bu yılın ilk on ayında 10,000 ST satılmış.
  • Kullanıcıların %46'sı 2.0 Dizel 180 ps tercih ederken %54'ü 2.0 Ecoboost 250 ps benzinli motoru tercih etti.
  • Dizel Focus ST'ye ise şimdi 6 ileri PowerShift otomatik şanzıman seçeneği eklendi. 2016 başında satışa çıkacak. 
  • Bu şanzıman ve motor ile Ford'un en hızlı dizeli oluyor ST

PowerShift.

0-100 km/h 7.7 sn

CO2: 119 g/km

Ort. Tüketim: 4.6 l/100km 

Kullanıcılar ister tamamen otomatik modda isterse direksiyon arkasındaki pedallar ile vites değişikliği yapabilecek. Ayrıca vitesi spor konumuna getirirseniz araç daha dinamik sürüş sunarak vitesleri daha üst devirde atıyor ve motor sesini daha fazla hissediyorsunuz.

Not: Focus ve Fiesta ST ülkemizde satışa başlayacak. 2016 yaz mevsiminde sunulacak.

Tahmin: Full Spec Otomatik ST 166 bin TL - Bize gelecek olan (orta seviye) 155 bin TL civarı olacak.

FocusSTpaddles.jpg

• Beğen 7
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

12 dakika önce, Mert Yürüyen said:

Kaan abi benim motorsuz arabamı kaça alırsın be abi, üstüne ekleyip ST alsak, hatta SW ST olsa? :kıhkıh:

Sana bunu verelim ... ST için lahana biriktirirken idare eder.

http://www.cafepress.co.uk/+ford_rides_classic_thong,33938271 

• Beğen 5
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

24 dakika önce, Kaan Yagizer said:

Sana bunu verelim ... ST için lahana biriktirirken idare eder.

http://www.cafepress.co.uk/+ford_rides_classic_thong,33938271 

"motorun yoksa kendi motorunu kullan" diyorsun yani...?

5 dakika önce, Yakup Çağatay said:

Gırtlak Spec Otomatik ST 150-155 bin TL

makul

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2 dakika önce, Mert Yürüyen said:

"motorun yoksa kendi motorunu kullan" diyorsun yani...?

makul

Fazla zıplama, yenge sana "sente" ayarı yapacak ... kaşınma! diyorum :) 

Bankacı adamsın, altında ST ile görülürsen kafana müfettiş yığarlar ... çalıyor mu lan bu!? paranoyası başlar ... şekilli araba yaparsın ... çevren "elemanın gözü dışarda galiba!" diye dedikodunu yapar ... o zaman da yenge seni sırf zevk için 7/24 döver ... "Genel Sohbet" başlığı altında "erkek sığınma evi var mı?" diye sormak zorunda bırakır vs.vs.

.. çok fazla detay'a gerek yok, zehir gibi çalışan kafan var ... sen anladın gerisini. 

11 dakika önce, Yakup Çağatay said:

Gırtlak Spec Otomatik ST 150-155 bin TL

Mondeo 2.0 al ... hem köpek gibi yürür, hem de lowprofile ... kim olduğunu belli etmez. (bkn.çare tükenmez)

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

3 dakika önce, Kaan Yagizer said:

Fazla zıplama, yenge sana "sente" ayarı yapacak ... kaşınma! diyorum :) 

Bankacı adamsın, altında ST ile görülürsen kafana müfettiş yığarlar ... çalıyor mu lan bu!? paranoyası başlar ... şekilli araba yaparsın ... çevren "elemanın gözü dışarda galiba!" diye dedikodunu yapar ... o zaman da yenge seni sırf zevk için 7/24 döver ... "Genel Sohbet" başlığı altında "erkek sığınma evi var mı?" diye sormak zorunda bırakır vs.vs.

.. çok fazla detay'a gerek yok, zehir gibi çalışan kafan var ... sen anladın gerisini. 

Mondeo 2.0 al ... hem köpek gibi yürür, hem de lowprofile ... kim olduğunu belli etmez. (bkn.çare tükenmez)

sabah ikinci el sw buldum bir tane... 2.0D selective... kaşıntı bastı :smiley2k::hmm:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.