Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Ford Focus RS Test - 8. ETAP

Önerilen Mesajlar

Canavar değil abartma o kadar. Ama 4 çeker olsaydı tadından yenmezdi :yeah: Gerçi bu halinin bile tadına bakma şansımız yok ama neyse : :)

Adam ne demiş, anlatılmaz yaşanır..

4 çekerden özel sisteme sahip boşver 4'ü..Herkes sürmeden önce çok eleştirdi ama beğendiler :kıhkıh:

Yeniside böyle gelecek.. 4 çeker yok planda diye hatırlıyorum..

Buarada canavar değil diyor 5.9 sn :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ne olursa olsun Yakubum evo ve impreza ile karşılaştığında 2 çekerin dez avantajını gördün değilmi top gear videoları vardı sitede :kıhkıh: O zamanda demiştim hep diyorum hatta pek çok kişide diyor. Bu araç bu haliylede güzel ancak kesinlikle 4 çeker olmalıydı :yeah:

Bu arada canavar değil :) Type-r la geçeriz biz bunu :) ahahahaha :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Kullanıcı için yapılan araba, beni pek iredelemez...Pist de kullanmıyacam :kıhkıh:

Sürdüğüm araçtan daha güçlü araca canavar derim yoksa bu mantıkla , zor dostum zor :yeah:

Ben o dediğin araçlar sevemiyorum biliyorsun..Golf gti olsun ama onlar yine olmasın :) tarzzzz

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Kullanıcı için yapılan araba, beni pek iredelemez...Pist de kullanmıyacam :kıhkıh:

Sürdüğüm araçtan daha güçlü araca canavar derim yoksa bu mantıkla , zor dostum zor :)

Ben o dediğin araçlar sevemiyorum biliyorsun..Golf gti olsun ama onlar yine olmasın :) tarzzzz

ah bi kere tadını alsan Yakubum varya :yeah:

Ne olursa olsun ya tamam teneke kalite sıfır güvenlik düşük. Ama o şimdi düşün adamın porsche 911 i var sana sellektör yapıyor arkadan. Sendede gariban 93 model esnaf işi k20 turbo eg vermiyosun yol ilk etapta dayanıyor 911 arkana tampon tampona gidiyosunuz yol müsait ana geliyor carrera sürücüsü sağ şeride geçip atak yapacağı sırada çaaat 5 ten 3 e bi yapıştırıyosun arabadan çatara patara sesler çıkıyor bi yanda westagateten 1 metre alev atıyosun küüüt arabanın kafası sağa sola gezmeye başlıyor torpido zangır zangır titremeye başlıyor bi ayırıyorsun carrerayı hoooooopppp carrera dumur. Bu zevk varyaaaa paha biçilemez bir zevk.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ah bi kere tadını alsan Yakubum varya :kıhkıh:

Ne olursa olsun ya tamam teneke kalite sıfır güvenlik düşük. Ama o şimdi düşün adamın porsche 911 i var sana sellektör yapıyor arkadan. Sendede gariban 93 model esnaf işi k20 turbo eg vermiyosun yol ilk etapta dayanıyor 911 arkana tampon tampona gidiyosunuz yol müsait ana geliyor carrera sürücüsü sağ şeride geçip atak yapacağı sırada çaaat 5 ten 3 e bi yapıştırıyosun arabadan çatara patara sesler çıkıyor bi yanda westagateten 1 metre alev atıyosun küüüt arabanın kafası sağa sola gezmeye başlıyor torpido zangır zangır titremeye başlıyor bi ayırıyorsun carrerayı hoooooopppp carrera dumur. Bu zevk varyaaaa paha biçilemez bir zevk.

İkisi de anormal hareket trafikte...Bilemiyorum...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.