Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Yeni Lastik tercihi

Misafir

Önerilen Mesajlar

Merhaba arkadaşlar aracımın lastiklerini değiştirmeye karar verdim sizce hangisini tercih etmeliyim aracım 2012 FF 1,6 EB Tit.X 182pS Sedan

Aracımda şuanda önde 205/55/R16 arkalarda 215/55/R16 var 215 taban almak niyetindeyim. 

1. Michelin Primacy 3 GRNX 215/55R16 97W XL                        424,68 TL *4= 1698

2.Goodyear Efficientgrip Performance 215/55R16 97W XL          401,76 TL *4=1604

3.Continental ContiPremiumContact 5 215/55R16 97W XL          365,00 TL*4=1460

Fiyatlar lastikcim.com sitesinden alınmıştır.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bir saat önce, Özer Aksu said:

Continental eski aracımda vardı Cpc2 çok sesli bir lastikti Michelin iyi diyorlar

Conti 2 sesli evet conti 5 değil ama. Michelin ben almazdım :) Bizim fikrimizi sorduğunuz için diyorum yoksa size karışmak veya etkilemek istemem. 

:) 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

10 dakika önce, Yakup Çağatay said:

Conti 2 sesli evet conti 5 değil ama. Michelin ben almazdım :) Bizim fikrimizi sorduğunuz için diyorum yoksa size karışmak veya etkilemek istemem. 

:) 

Kullanıcı tercihleri önemli tabiki incelemelerde michelin daha iyi görünüyor

5638e932b3717_Adsz.jpg.ba662fba002e1ffab

http://www.tyrereviews.co.uk/Article/2015-European-Tyre-Test-205-55-R16.htm

Misafir tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Benim başka bir şey dikkatimi çekti. Önler ile arkalar neden farklı? İlk kez duydum. Bunun olmasının bir sebebi varmı varmı? Avantajı ve dezavantajı nedir?

Teoman Saraç tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bir saat önce, Teoman Saraç said:

Benim başka bir şey dikkatimi çekti. Önler ile arkalar neden farklı? İlk kez duydum. Bunun olmasının bir sebebi varmı varmı? Avantajı ve dezavantajı nedir?

Aracı yeni aldım aracın sahibi sadece öneri değiştirmiş arkalar degistirilmemiş özel bir sebebi yok ?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2 saat önce, Özer Aksu said:

Merhaba arkadaşlar aracımın lastiklerini değiştirmeye karar verdim sizce hangisini tercih etmeliyim aracım 2012 FF 1,6 EB Tit.X 182pS Sedan

Aracımda şuanda önde 205/55/R16 arkalarda 215/55/R16 var 215 taban almak niyetindeyim. 

1. Michelin Primacy 3 GRNX 215/55R16 97W XL                        424,68 TL *4= 1698

2.Goodyear Efficientgrip Performance 215/55R16 97W XL          401,76 TL *4=1604

3.Continental ContiPremiumContact 5 215/55R16 97W XL          365,00 TL*4=1460

Fiyatlar lastikcim.com sitesinden alınmıştır.

yazılanlarıı okumadım kusura bakmayın üşendim biraz :)

nacizane tavsiyem;

205/55/16 ebat goodyear efficient grip almanızdır.... fiyat performans tepelerde, pişman olmazsınız. ne conti, nede michelin'e gerek yok...tamamen kendim alıyormuş gibi yorum yaptım, sesli düşündüm. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bir saat önce, Mert Yürüyen said:

yazılanlarıı okumadım kusura bakmayın üşendim biraz :)

nacizane tavsiyem;

205/55/16 ebat goodyear efficient grip almanızdır.... fiyat performans tepelerde, pişman olmazsınız. ne conti, nede michelin'e gerek yok...tamamen kendim alıyormuş gibi yorum yaptım, sesli düşündüm. 

Neden 205 215 değil 205 aracı çok komik gösteriyor 215 daha etli gösteriyor ?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Cunku yari fiyatina... Bence onemli bisey bu :) 

kucuk gosterme kismina kesinlikle katilmiyorum... Makyajli focuslarin tamami 205 zaten. İllaki farkeder ancak ben kisliklarda 205 kullandim yazliklarda 215, hic gozume gelen bir fark olmadi. sonucunda 16 inc, ne kadar fark belli olabilir ki...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.