Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus mk3 Kaliper Boyamak

Önerilen Mesajlar

• 3 ay sonra...
  • 3 ay sonra...

Mrb arkadaşlar aranıza yeni katılmış bulunmaktayım :)

bu konu benim dikkatimi çekti çünkü bende yaptıracağım aracım kül kahverengi ve titanium modeldeki 10 kollu jant var kırmızı brembo yazılı kaliper kapağı nasıl olur yada kaliper kapağının bir zararı varmıdır

şimdiden teşekkürn ederim

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

İşi gücü bıraktım, saatlerce kaliper boyama ile uğraştım

hocam o kadar uğraşmışın eline sağlık sibop kapakları yeşil kalmış, onlar da aynı renk olmalı bence : :)))

iş çıkardım size şimdi ara ki bulasın sarı renkli kapağı :D

Aydın Baran tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 3 hafta sonra...
  • 3 hafta sonra...
  • 4 hafta sonra...
  • 1 ay sonra...

gerçekten güzel olmuş elinize sağlık     bi sorum olacak kaç kat boyadınız   sprey boya normal sprey diilmi bi artı  özelliği  yok dimi 

sprey boya sadece 3 kat boyadım sadece florasan sarı diye geçiyo boya.

Selcuk bey iyi gunler size bir kac sorum olacak birincisi o florasanli renk isiya dayaniklimi? İkincisi ise ben isiya dayaniksiz bir sprey boya ile boyayip sonra verniklesem is gorur mu?

ısıya dayanıklı olduğunu bilmiyorum ama bende sorun çıkmadı .3 kat boyadım.evet vernikte olabilir.sonra beğenmedim sildim ama çok zor çıktı çok uğraştırdı

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.