Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Çatı sorunu

Önerilen Mesajlar

Arkadaş gecen sene temmuz ayında arsa sahibinden son kattaki daireyi satın aldım. Fakat aldiginda ev bitmis ama bitmesine ragmen ruhsati alinmamisti. Bende alir almaz su yalitimi yaptirdim. Yalitim yaptirdigima dair sozlemede var. muteahit ruhsati almadi apartman sakinleri olarak oturma ruhsatini gecen ay uzun ugraslar sonucu kendimiz aldık. Sorun;

1. Evin çatısı olmadığı için tavandan evin su almakta mutehitin uçan kusa borcu var. Mutahite catiyi yasal olarak nasil yaptirabilirim?

2 . Apartman sakinleri çatı yaptırmaya yanaşmıyor ne yapmalıyım?

3. Mutehitin 5 yil sorumluluğu var yasal olarak ama nasıl bir yol izlemeliyim ?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

hem diğer sakinlere hemde müteaahite protesto çekersiniz, avukata danışın geri dönüş süresi için.. cevap gelmezse bu sürede, kendiniz yapıp hepsinden parasını mahkeme ile alırsınız... ama bu işi mutlaka müteahhit yapacak ve parası ödendi ise diğer kat sakinleri haklı, verdik ama yapmamış, bekeyeceğiz veya hakkımızı arayacağız vb..

o zaman tek seçenek müteahhit kalıyor. siz yaptırıp parasını talep edersiniz..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.