Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Tesla Model S autopilot

Aykut Dizdar

Önerilen Mesajlar

Tesla'nın autopilot özellikli yeni modeli 9 Ekim'de duyuruldu. İlk videolar da internete düşmeye başladı :

Detaylı bilgi için : 

http://www.teslamotors.com/presskit/autopilot
http://www.teslamotors.com/blog/dual-motor-model-s-and-autopilot
http://www.teslamotors.com/blog/your-autopilot-has-arrived

Aykut Dizdar tarafından düzenlendi
  • Beğen 5
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Daha önce de yazdım, gelecek otomatik sürüşte ve Google yakında bombasını patlatacak. Şu sıralarda bütün üreticiler bu konuda harıl harıl çalışıyor.
Sağlamcılar şimdilik adaptif hız sabitleme, otomatik park, aktif duruş sistemi gibi yöntemlerle çevresinden dolaşıyorlar, cesurlar tam kontrol peşinde.
Google'ı bekleyin...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hangi konuya paylaşsam bilemedim. :) 

Ve Çinliler Elon Musk’ı haklı çıkardı. Katıldığı bir konferansta neden pek çok ürününe patent almadığı sorulan Musk “Çinlilerin olduğu bir dünyada patent sadece bir kağıt parçasıdır” demişti.

Hangisi gerçek aceba :) 

image.thumb.jpeg.080fec2ddcd9d62e4279bd3

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hangi konuya paylaşsam bilemedim. :) 

Ve Çinliler Elon Musk’ı haklı çıkardı. Katıldığı bir konferansta neden pek çok ürününe patent almadığı sorulan Musk “Çinlilerin olduğu bir dünyada patent sadece bir kağıt parçasıdır” demişti.

Hangisi gerçek aceba :) 

:zha: 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 7 ay sonra...

[emoji4] Tabi bunun için ama otonom sürüş için yasal mevzuat vs. yok hala. Çok su kaldırır bence bu mevzu.

Valla biZim burda kaza olasıya kadar sıkıntı olacağını sanmam [emoji1] ama hele araba birinin arabasına az dokunsun adamı taksim meydanında sallandırırlar direksiyonda uyudu diye [emoji4]

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi, Ramazan V. said:

Valla biZim burda kaza olasıya kadar sıkıntı olacağını sanmam emoji1.png ama hele araba birinin arabasına az dokunsun adamı taksim meydanında sallandırırlar direksiyonda uyudu diye emoji4.png

Adaptif cruise control'de bile maymuna dönüyor bizimkiler. Yan koltuğa geçip video çeken bir dallama haberlere çıkmıştı geçenlerde. Benim hayal gücüm kaldırmıyor olacakları :D

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 4 hafta sonra...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.